cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko mleka pri 8 mesecih?

clock-img

24.04.2006, 01:22

clock-img

dani

pencil-img

29

Moja pupica bo kmalu stara 8 mesecev in bojim se, da dobi premalo mleka na dan (dojim jo 1x ponoči in 2x čez dan)user posted image . Drugače popapa 1 Frutek zjutraj, zelenjavo in meso za kosilo in mlečno kašico zvečer. user posted image  Bi ji morala dodati kaj mleka po steklenički???
Hvala full za vaš odgovor!!!!user posted image

clock-img

24.04.2006, 09:42

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Pri osmih mesecih naj bi otročički popili nekje 500 ml mleka. Žiga je star 8,5 mesecev, pa se doji zjutraj in zvečer, drugače pa dobi za popoldansko malico jogurte, skutke.....in pa za večerjo mlečno kašico in sem sigurna, da se v tem nabere 500ml mleka.

clock-img

24.04.2006, 10:08

clock-img

tulip

pencil-img

917

Mi se pri 8,5mes dojimo 3x, popoldan dobi še skuto ali jogurt ali mlečno kašico.
Nameravam pa počasi ukinit popoldansko dojenje, tako da bo ostalo le še zjutraj in zvečer.
Mislim, da bo dobil dovolj mleka.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem