cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko kil?

clock-img

18.01.2008, 11:34

clock-img

kovač

pencil-img

679

Zanima me na kok kil lahko pridem med nosečnostjo pri 170 cm, ker sedaj imam tam nekje 57 kg? Ker pravijo, da se je treba mal poreditiuser posted image

clock-img

18.01.2008, 11:35

clock-img

DeVilla

pencil-img

752

Mislim da je normalno tam od 8-10 kg...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

clock-img

18.01.2008, 11:36

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Milsim, da je normalno cca. 12 - 13 kg.

clock-img

18.01.2008, 14:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Če sešteješ, otroka, pa kri in plodovnico (ter "vso svinjarijo", ki jo s porodom zgubiš user posted image ) - naj bi to skupaj zneslo 10-12  kg. Ni pa to merilo. Jaz med nobeno user posted image nisem gledala, da se ne bom zredila, ampak, da sem jedla (bolj pravilno bi bilo -  žrla user posted image ) kar mi je pasalo.  V 3. user posted image npr. sem se zredila 12 ali 14 kg, pa sem se celo user posted image nažirala s sladkarijami. Nisem ljkubiteljica čokolad, a takrat sem si jih skrivala, da jih ostali ne bi pojdli. user posted image
V 1. in 2. user posted image sem se pa zredila 20 oz. 18 kg, pa sem vse dobila dol - po 2. porodu sem imela celo manj kg kot pred 1. user posted image - brez vseh diet (le tempu življenja z otroki sem se prilagodila user posted image )


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

18.01.2008, 15:33

clock-img

riders

pencil-img

475

Jaz mislim, da ti kar telo samo pove, koliko hoče.

Npr. moje telo mi je pri prvi nosečnosti povedalo, da hoče imet 18 kg več, pri drugi je bilo pa že malo bolj zahtevno in je hotelo imeti kar 28 kg viška user posted image  user posted image  user posted image
(sem jih že zdavnaj dala dol večino!)

Drugače je pa res normalno nekje od 10 do 12 kg, samo po moje se jih večina zredi mal več.

clock-img

18.01.2008, 20:04

clock-img

1A

pencil-img

109

za Riders:  kako ti je pa uspelo spraviti kile od poroda dol???
jaz imam staro deklico skoraj 5. mesecev in se lepo dojive! Jaz imam napade lakote,da včasih se vprašam ali je to sploh v mejah normale!! kako naj shujšam??

clock-img

18.01.2008, 20:44

clock-img

tatam

pencil-img

1230

Baje grejo kile z dojenjem doluser posted image Sama sem vedno dojila,pa nikoli nič shujšala v času dojenja!!Pa se nisem prenažirala!!

clock-img

19.01.2008, 17:54

clock-img

riders

pencil-img

475

IZVIRNO SPOROČILO: 1A

za Riders:  kako ti je pa uspelo spraviti kile od poroda dol???
jaz imam staro deklico skoraj 5. mesecev in se lepo dojive! Jaz imam napade lakote,da včasih se vprašam ali je to sploh v mejah normale!! kako naj shujšam??



Ko sem hujšala, je bila hčerka stara že 5 let! Tko da ni povezave z dojenjem user posted image

Sem imela dieto "manj žri" - izločila sem kruh, gazirane pijače, alkohol, sladkarije, vključila veliko gibanja in jedla precej več zelenjave kot sicer. Prvi mesec je šlo dol kar 8 kil, potem pa počasi. V desetih mesecih 30 kg. Postavca solidna, sem bila zelo zadovoljna, žal pa vseh 8 let niham 5kg gor, pa spet 5 dol.

clock-img

20.01.2008, 10:58

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz sem se v obeh nosećnostih zredila za 20 kg. Pa sem zdaj nazaj na stari teži, ki pa je nažalost še vedno previsoka.

Mi je pa z dojenjem šlo dol, ampak zelo počasi. Zdaj dojim 2.5 leti.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

22.01.2008, 10:44

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

Jaz sem se v nosecnosti zredila 9 kil, pa sem na koncu nosecnosti ravno da prilezla cez 50 kil. Jedla sem veliko, ampak redila se pa nisem kaj dosti, kot se tudi sicer ne. V visino pa merim celih 156 cm user posted image .
V glavnem nobeden mi ni nikoli rekel, da je premalo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

clock-img

22.01.2008, 12:55

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Pred prvo nosečnostjo sem imela tam 53-54 kilc zredila sem se za enih 8-9 kil. Po porodu sem imela tam 56-57 kilc, ki niso in niso šle dol in z njimi sem štartala v drugi nosečnosti, vmes shujšala na 54 ker mi je bilo tako slabo in se ponovno zredila tam okol 9 kil, po drugi nosečnosti sem spet imela tam 57 kil ampak ker mi ni dal miru sem v 9 mescih na zdrav način shujšala na 52, kolikor jih imam še zdaj bi še dve dol dala da bo pol okroglo 50user posted image   ampak telo je reklo da je tako čist ok in se strinjam user posted image tako da hujšam ne več ampak skoz pa jem zdravo, migam bol malo (mi je vse dol padl in se mi enostavno ne da user posted image ) in zdaj imam že 8 mescev takšno težo in se ne redim.

A ja velika sem 163. Pa še odgovor na tvoje vprašanje mislim da je normalno da se ženska zredi 8-12 kil.

clock-img

23.01.2008, 08:57

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Meni je G rekla, da je odvisno od BMI pred nosečnostjo. Če maš indeks do 21 se lahko do 16 kil, indeks do 25 lahko pridelaš do 12 kil, nad 25 pa do 9 kil. Toliko je baje zdravo, da ni preobremenjujoče za telo in zdravo za pikico v trebuhu.

clock-img

28.01.2008, 11:31

clock-img

BarbaraMojca

pencil-img

11

Živjo.

Meni so celo nosečnost govorili, da bo šlo dal, ko bom dojila. In sem na 75 kil nabila 20 kil user posted image . S porodom sem spravila dol 6 kil. Dojila sem več kot 1 leto - pa ni šlo nič več dol.
Mojca je stara že skoraj 19 mesecev jaz imam pa še vedno 86 kil.user posted image
Zaradi povišanega pritiska me je kar strah druge nosečnosti user posted image

Ampak se ne dam - do septembra moram spraviti dol vsaj 16 kil - AHA. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem