cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko kg ste shujšale z 90-dnevno dieto?

clock-img

10.12.2006, 19:49

clock-img

petja

pencil-img

998

Hej!

Mene pa zanima, koliko kg ste shujšale z 90-dnevno dieto, pa tudi s koliko kg ste začele. Oz. če drugače povem - jasno mi je, da je ena, ki je imela npr. 30 kg preveč izgubila več kg kot ena, ki je imela 12 kg preveč.

Jaz bi rada spravila dol cca. 10 kg (ful si želim priti na določeno število kg, zame je to idealna cifra), pa me zanima ali je to realno in kaj naj pričakujem, da ne bom totalno razočarana.

Hvala vsem!

_____________________________

Lp, petja

clock-img

10.12.2006, 19:54

clock-img

Anonimen

user posted image  Jaz sem lansko leto z ločevalno dieto zgubila 17 kg.user posted image  O tem koliko sem jih imela,pa raje nebi govorila.user posted image user posted image

clock-img

10.12.2006, 19:58

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Letos v prvih treh mesecih leta za -10kg. Iz BMI 24.6 na 21.0. 

_____________________________

lp

clock-img

10.12.2006, 19:59

clock-img

petja

pencil-img

998

Bom drugače napisala - a ste bile z rezultatom zadovoljne oz. ste si želele shujšati toliko kg ali več?

_____________________________

Lp, petja

clock-img

10.12.2006, 20:02

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ja, jaz sem želela shujšati približno toliko. Je pa večji problem kot shujšat to težo tudi obdržati. Tiste 3 mesece se držiš, potem pa marsikdo hitro pride nazaj na stare prehranjevalne navade in dobi vse kile nazaj. 

_____________________________

lp

clock-img

10.12.2006, 20:17

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Tudi jaz sem v začetku tega leta z 90D shujšala 10kg. Konkretno: iz 67kg na 57kg. Prvi mesec 7 kil z lahkoto, potem pa s težko muko v 2 mesecih še ostale 3. Toliko je bil tudi moj namen. Od marca (konec diete) do julija mi je uspelo prilest nazaj na 65user posted image , je pa res da sem se nažeravala - priznam!

Ko rodim in neham dojit (tam nekje daljnega leta 2008user posted image ) grem spet na 90D, ker mi je fajn!

Lp, Taška

clock-img

10.12.2006, 20:21

clock-img

Anonimen

Sem imela dieto samo 2 meseca,zgubila 15 kg... Probaj ;)

clock-img

10.12.2006, 20:23

clock-img

Anonimen

Jaz sem letos do oktobra z 90-dnevno dieto shujšala 16 kg. Ker sem nato zanosila, nisem nič na vzdrževanje šla. Me je blo strah, da bom vse nazaj dobila takoj, pa je zdaj že skoraj dva meseca mimo, pa kljub nosečnosti držim težo. Celo kilco sem šla dol v tem mesecu.

clock-img

10.12.2006, 20:25

clock-img

Anonimen

user posted image  Od 17 izgubljenih kg sem jih 10 dobila nazaj in to prepisujem hormonskemu zdravljenju.Sama te diete ne bom imela več,ker nikoli ne morem imeti dvakrat iste diete-ne gre.Zdaj hujšam tako,da se izogibam sladkarijam,kruhu in visoko kalorični hrani.Pojem dosti sadja in zelenjave ter spijem veliko vode.Po 17 uri ne jem več.No včasih se tudi pregrešim.Tako bom nadaljevala,ker vidim da gredo tudi tako kile dol.

clock-img

10.12.2006, 20:28

clock-img

total

pencil-img

4453

17 dni sm bla na tej dieti in sm dala dol 6 kg.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

10.12.2006, 20:40

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Jaz sem izgubila 12 kg in v pol leta dobila vse nazaj, tudi mož je izgubil 10kg in jih prav tako dobil nazaj. Če ne nameravaš še potem kar naprej tako jest je uspeh skoraj nemogoč, da bi obdržala izgubljeno. Žal mi imamo slabe izkušnje z njo.user posted image

clock-img

10.12.2006, 20:45

clock-img

tt79

pencil-img

541

14 dni, 4,5 kg...in je ostalo takouser posted image user posted image

Po novem letu grem spet, ker želim še kake 3-, ampak ne več kot 3 tedne.

clock-img

10.12.2006, 22:22

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

V  dveh rundah v pribl.1 letu sem shujšala 18 kg.Sem zelo zadovoljna s to dieto ,čeprav imam še viška.Zaenkrat prav lepo vzdržujem in mi ni šlo še nič gor.seveda pa moram paziti pri prehrani ,ker ni res ,ko eni pravijo ,da po dieti lahko ješ vse in kolikor hočeš.No,vsaj jaz ne smem,ker bi bila že na istem kot pred dieto.
spomladi bi pa rada izpeljala še eeno rundo-tokrat pa samo še 5-7 kg.In potem bi imela postavo,kakršno si že dolgo želim.Je pa res ,da je pri dieti potebna močna volja.Ampak če se hoče ,potem se zmore.Vem iz lastnih izkušenj.
lp


_____________________________


clock-img

11.12.2006, 06:49

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

okol 30 kil in sem zelo zadovoljnauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.12.2006, 07:56

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Jst sm že 1l nazaj hujšala s to dieto. Izgubila kar nekaj kg in nič dobila nazaj. Odvisno od človeka. Sem pa ves čas normalno jedla, nič ločevala živil. Problem je ker ljudje ne poznajo meje pri hrani in mislijo, da normalno jejo, se pa ubistvu prenažirajo. In takšni dobijo nazaj vse kg.

clock-img

11.12.2006, 08:43

clock-img

katis

pencil-img

975

Jaz sem hujšala 2 rundi - vse skupaj je šlo dol okrog 30 kg, od tega sem cca 5 kg dobila nazaj v dveh mesecih. Ampak točno vem zakaj - tik pred poroko sem začela jesti normalno, ker mi psihično ni zneslo, da bi se kaj obremenjevala z dieto. Na poroki sem seveda jedla malce več in potem še nekaj dni tudi, ker je bilo še vse polno sladkarij. Potem smo imeli še dva rojstna dneva, kjer sem si tudi dala duška.

Ampak najuhje je bilo, ker sem spet začela jesti kruh. Npr za malico v službi kakšno štručko ter za vikende za zajtrk doma. In kruh meni kilce takoj gor rukne. Sedaj sem ga omejila in kile so se ustavile.

Sem pa trenutno v fazi, ko mi izjemno sajde in jogurti pašejo, zato kile stojijo oz je mogoče celo kakšna padla dol.

Vsekakor se ne nameravam zrediti nazaj ampak nekaj časa držati na istem, da si telo nekako 'opomore'. In ko bom spet pripravljena na dieto, bom šla ponovno v boj s kg, saj jih imam trenutno še nekje 20 kg preveč. To bo pač naloga za naslednje leto.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

11.12.2006, 10:07

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Živjo!

Jaz sem nad 90 dnevno dieto navdušena. Zakaj? Ker sem se poleg izgubljanja kg, odločila tudi za korenito spremembo prehranjevalnih navad. Če se ne odločiš za oboje, potem boš pomoje po katerikoli dieti lahko kmalu na starih kg.

Tudi v opisu diete na enem internetnem naslovu je dobro napisano, za kakšno dieto gre. Ti pripenjam ta odlomek:
Uvod
Dieta, ki je pred vami ni dieta v pravem pomenu besede. Gre bolj za sistem pravilnega prehranjevanja, ki ima za posledico spremembo metabolizma v organizmu in s tem posledično izgubo odvečnih kilogramov. Sprememba metabolizma je pomembna zato, da lahko po prenehanju diete obdržimo pridobljeno težo.....
... Ciklus diete traja 180 dni oz 6 mesecev. Pojem ciklus diete se nanaša na obdobje od začetka in konca diete. Po koncu ciklusa lahko začnete z novim ciklusom. Upoštevanje ciklusa diete je pomembno in se ga ne sme spreminjati, drugače je dieta lahko neučinkovita in ima posledice za zdravje. Z 90 dnevno presnovno dieto lahko izgubite v enem ciklusu tudi do 25 kg, vendar je gibanje izgube teže odvisno od posameznika. Dieta je uspešnejša pri ljudeh z višjo prekomerno telesno težo, kot pri tistih z manjšo prekomerno težo....

Moj cilj je priti iz 74 kg na tam okoli 60. Trenutno sem malo čez 2/3 prvih 90 dni in sem na dobrih 8kg minusa. Glede na veseli december in številne roj. dneve v naši familiji, žal malo grešim sem in tja. Posledično dieta ne napreduje temu primerno. Ampak imam še veliko volje. Že to, da ozavestim bolj zdravo prehranjevanje je zame velika zmaga.

Pa srečno!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem