writing-img

Koliko dni traja prva menstruacija?

clock-img

12.01.2006, 22:54

clock-img

tjasa10

pencil-img

68

Pozdravljene!

Zanima me, koliko časa ste imele prvo menstruacijo, ko ste prenehale z dojenjem in ste jemale kontrac. tablete?
Jaz sem  dojila 10 m potem pa sem kmalu dobila menstruacijo in danes je osmi dan, ko jo še imam, pa jem kontracepcijske tablete.

Hvala, čau

clock-img

13.01.2006, 11:48

clock-img

rikica

pencil-img

294

Ne bom ti v pomoč,ker še je sama nisem dobila.Me pa zanima čez koliko časa pa prenehanju dojenja pa si jo dobila?Jaz sem prenehala dojit pred 14 dnevi pa še nič ne kaže na to,da bi jo dobila.Pa je res prva po porodu ful močna?Da vem,če si naredim zalogo vložkov vir 80user posted image user posted image ?

clock-img

13.01.2006, 12:34

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sicer še polno dojim, prvo menstruacijo pa sem dobila sedaj, ko je naš tamali dopolnil sedem mesecev in pol. Trajala je kar deset dni, sedaj po dveh tednih pa zopet krvavim. Za znoreti, skratka....user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

13.01.2006, 13:19

clock-img

tjasa10

pencil-img

68

Rikica, jaz sem jo dobila 3 tedne po prenehanju dojenja.
Pri meni je bila normalna krvavitev kot prej, brez poplave, kot pravijo nekatere, le da traja dlje.
sicer, sem pa danes klicala mojo ginekologinjo pa je rekla, da če bom v torek še imela naj pridem tja.

clock-img

13.01.2006, 17:51

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Jaz sem jo dobla 5 tednov po porodu, ker nisem polno dojila. Mela pa sem full močno. Nikoli prej nisem mela tak močne, kr teklo je iz mene. Sem pa je mela en teden.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem