cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko Vam pojedo 5 mesečniki

clock-img

07.05.2008, 15:29

clock-img

žaba

pencil-img

19

Naša user posted image  je stara 5 mesecev in do sedaj je kar lepo jedla (od 3 meseca sva še samo na AM - Hipp), zdaj pa že 2 dni neki štrajka in je začela zmanjševati obroke. Na trenutke je bolj tečna, drugače pa še kar dobre volje (sem mislila da bo kaj zbolela, a sta 2 dneva že minila in nič znakov bolezni). Ima 5 obrokov nekje med 110 in 140 ml (prej je pojedla med 160-170 ml). Namesto da bi začela obroke povečevati mi jih zmanjšuje. Tudi čaja noče nič kaj piti, ji ponujam že kar nekaj časa in po flaški sploh noče, se zraven kremži, po žlički mi potem spije le nekje med 10-20ml na dan.

Se bojim, da bo dobila premalo tekočine, ker drugače je kar velika, cca. 7,3 kg in nekje 69cm. A je imela katera podobne izkušnje in kaj bi lahk obilo vzrok (mogoče zobki, čeprav še jih ni nič videti)? Koliko pa pojedo kaj Vaši 5 mesečniki. Goste hrane še nismo začeli uvajati, sem nameravala čez kakšen teden.

clock-img

07.05.2008, 18:18

clock-img

bsasab

pencil-img

321

No nasa pika ima tri mlecne obroke na dan (zjutraj med 8 in 9, okrog 12 ali 13 poje GH, okrog 17 mleko in zvecer preden gre spat se enkrat mleko) po 240 ml ter enega GH, pa lepo napreduje..., Tudi caja precej spije, sicer pa je nasa caj pila ze od prvega meseca in to zelo rada...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

07.05.2008, 21:29

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Mi mamo 2 obroka GH ostalo AM- milumil2 120ml. Bo pa cez 10dni star 6mesecev.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

11.05.2008, 22:29

clock-img

sabina08

pencil-img

29

Naš bo že 6 m čez dober teden in ima 5 obrokov (zadnja dva tedna 1-2x GH) po 180 ml Aptamil 1.

clock-img

12.05.2008, 10:06

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Moja mala se polno doji na 3 ure user posted image , 1x/teden opoldanski obrok zamenjam za sadno kašico (počasi začenjam z uvajanjem GH, nekje 2dni), pred spanjem pa poje 210ml Novolac nočne formule user posted image Spi nekje med 7-8h in potem spet zizauser posted image
Je pa velika okrog 70cm in ima nekaj čez 8kg user posted image user posted image user posted image
In požeruhinja, obožuje hranjenje user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

clock-img

18.05.2008, 17:23

clock-img

mižek

pencil-img

1104

pozdravljena,
kot vidim imaš vse splanirano, pa me zanima kako si na začetku vedela kdaj je sita. Namreč moj je star  pet mesecev in do sedaj sem ga polno dojila, zdaj pa mu počasi uvajam GH, ker pa se bojim da mu nebi bilo slabo mu ne dam zaenkrat par žličk. pol pa je dokaj hitro spet lačen(kakih 10-15 min) pa hoče spet jest user posted image . noskratka zanima me kdaj bova lahko z GH zamenjala en celoten obrok dojenja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem