cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko časa po antibiotiku

clock-img

07.06.2007, 08:49

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Zanima me,koliko časa po tem ko preneham jemati antibiotike spet lahko dojim? Imam pa običajen antibiotik,ne tisti,ki učinkuje še nekaj dni po prenehanju jemanja. Se pravi danes zjutraj vzamem zadnjega,je jutri zjutraj že ok,ali bo še v mleku?

Hvala za odgovoreuser posted image

clock-img

07.06.2007, 11:28

clock-img

Tia27

pencil-img

364

Kater antibiotik to jemlješ-ime?

clock-img

07.06.2007, 12:38

clock-img

zoom zoom

pencil-img

977

Meni so rekli, da lahko med jemanjem antibiotika (Amoksiklav 1000) normalno dojim naprej in ni treba prenehat.

clock-img

07.06.2007, 12:47

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sem dojila med jemanjem antibiotikov. Prvi sin je bil star 8m,ko sem jedla amoksiklav, drugi pa 6 ali 7m, ko sem jedla ospen. Če bi za te dneve prenehala z dojenjem, mleka potem itak ne bi imela več...

clock-img

07.06.2007, 19:02

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni je tudi čudno, da ne bi dojila med jemanjem antibiotika user posted image  Kaj ne dajo ponavadi, če rečeš, da dojiš take, pri katerih lahko dojiš? user posted image

clock-img

07.06.2007, 20:20

clock-img

Tia27

pencil-img

364

Ja prav nič čudno ni, ker npr če ješ Ciprinol, bog ne daj dojit, ker povzroča rahitis kosti pri dojenčku, Amoksiklav je edina varianta, zagotovo, drugi antibiotiki so pa za v razmislek,lp

clock-img

07.06.2007, 21:47

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Tia, čudno mi je to, da zdravniki dajo antibiotike, pri katerih ne smeš dojiti. ponavadi ko poveš, da dojiš, ti dajo take, pri katerih lahko dojiš. To sem misla.

clock-img

08.06.2007, 11:28

clock-img

Tia27

pencil-img

364

haha pa še kaj, sem že enkrat pisala da zdravniki niso vsevedi.Poznam primer za ubit, ampak dobesedno za odstrant,groza!!!!Sam kdo jim more do živga?

clock-img

08.06.2007, 16:53

clock-img

alja01

pencil-img

226

Jst sem jedla ospen in hihoncil, pa sm obakrat dojila, mi je tko svetovala tud moja dohtrca. Mi je pa omenla da če bi mi dala neke druge pa nebi smela dojit (sam se žal ne spomnim imena. vem pa da je šla celo v knjigo preverjat če se lahko doji.
Lp

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

10.06.2007, 16:55

clock-img

urskas

pencil-img

683

tudi jaz sem pri prvem otročku jemala antibiotik. zdravniku sem tudi povedala da dojim (mala je bila stara tri mesece),pa mi je potem v lekarni vseeno svetovala, naj med tem preneham. Tako sem si en teden črpala mleko in zlivala stran (mala je pila adaptirano). Potem sem jo spet začela dojiti in je imela še kakšen teden zelen drekec (baje od mojih antibiotikov). torej je bilo očitno, da je antibiotik še nekaj časa prisoten v mleku.

SaaS, mleka ne izgubiš kar tako, če si ga redno črpaš!!!

LP,

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem