cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko čaja naj popije?

clock-img

14.12.2010, 11:22

clock-img

sarin

pencil-img

5

doma imam 2 meseca staro punčko in me zanima koliko popijejo vaši dojenčki čaja, ker naša komaj da 20ml al pa še to ne!! Kaj sladkate čaj? Jaz ga nisem, saj ne vem če lahko že takim malim sladkamo čaj?

clock-img

14.12.2010, 11:29

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem našim dajala komarčkov čaj instant ali pa vodo, tiste čajčke ki jih tako mali lahko pijejo. nič sladkala, popili so pa zelo malo, če primerjam z drugimi otroci, če sem jima dajala mrzlo nista marala, če pa je bilo malce toplo pa ja.....

dojenčica bo popila kolikor bo rabila, pač eni rabijo več, drugi manj... ni ji treba sladkat..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

14.12.2010, 12:07

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Nič,ker je z dojenjem dobil to kar je potreboval.
Zakaj bi sladkala čaj,če otrok noče pit?Pač noče

clock-img

14.12.2010, 18:13

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Nič,ker je z dojenjem dobil to kar je potreboval.
Zakaj bi sladkala čaj,če otrok noče pit?Pač noče



podpis.

clock-img

14.12.2010, 18:39

clock-img

lipikica

pencil-img

290

naša ima 6 tednov pa ji razen ko jo zvija, ne dajem čaja. še takrat ko jo zvija ji dam par mini žličk kumine in to je to. sej se odžeja z dojenjem

clock-img

15.12.2010, 09:46

clock-img

Izabelina

pencil-img

1911

kaj pa če sarin ne doji??

js Evi dajem čaj in ga spije točno tok kot hoče...ponavadi malo manj kot 100ml... sladkam ga nič ne, razn na začetku, ko je mela probleme z zaprtjem sem ji dala sladkane kamilce (ampak to ne za pit za se odžejat ampak eno "dozo" da jo je pognalo)...

če pikica rabi 20ml čaja ga bo tok spila, če ne pa več... ti ji ga ponud in pol bo že sama vidla a ji paše al ne...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

clock-img

16.12.2010, 12:07

clock-img

sarin

pencil-img

5

Joj vem če dojiš ne rabiš dajat čaja- sem prvo dojila. Ker pa druga moja zelo bolana in ima največ 2 leti ži9vljenja in sem svojo mleko izgubila dajam samo Aptamil. Ker vem da bi mogla pit, ker je posldeično tudi zaprta- sem vas prosila za mneje al lahko sladkam čaj tako malim al ne. No zdaj vidi da lahko in da pripomore tudi pri zaprtju. Hvala

clock-img

16.12.2010, 12:33

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

prvorojenec je bil na AM in ni pil čaja do 10 meseca.če je zaprta kupi lacteon sirup v lekarni,sladkane kamilice mogoče-samo od sosede sin se je takrat navadil na ful sladko in nihotel piti nič več drugega

clock-img

16.12.2010, 12:51

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929

sarin, kaj pa če bi zamenjala AM? Aptamil pogosto povzroča zaprtje. Sicer pa res sladkan čaj oz. sirup Lactecon.

clock-img

17.12.2010, 11:59

clock-img

legenda_m

pencil-img

498

pri nas pije janežev čaj, nesladkan, kaka nornalno, prej je bil zaprt (zavreš vodo, daš janež, počakaš in voila lahko pije. janež odpira kumina zapira. če bo kj pomagal

clock-img

24.12.2010, 23:10

clock-img

archie

pencil-img

1560

Naša je dojena v 90%, pa spije čaja na dan od 100 do 180 ml. Kakšen dan več, kakšen dan manj. Ji ga ponudiva večkrat na dan in ga spije kolikor ga želi. Dobiva ga od 1. meseca naprej. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem