cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Količina popitega mleka

clock-img

24.11.2005, 20:02

clock-img

Drejči

pencil-img

75

Živjo!
Zanima me koliko naj bi otrok pri dveh mesecih popil mleka na obrok (dojenje)?,

Hvala
l.p.

_____________________________

Drejči & Taja

clock-img

24.11.2005, 20:20

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ne vem, kako bi to zmerilauser posted image . Toliko, da je sit, bi rekla. Jaz se nisem nikoli obremenjevala s količino. Je pač popil, kolikor je.

clock-img

24.11.2005, 20:45

clock-img

b.nika

pencil-img

210

Tudi jaz se nisem nikoli obremenjevala s tem koliko popije.Ko ima dovolj bo nehal, če bo pa lačen ti bo pa to sigurno "sporočil".Drugače pa naj bi dvomesečni otrok spil nekje okoli 120 ml- se pa razlikuje od otroka do otroka, če je bil donošen, nedonošen...

clock-img

24.11.2005, 21:00

clock-img

fricka

pencil-img

751

Stokrat sem že napisala: 150 ml x teža / št. obrokov. Če dojiš pa tako ne moreš vedeti koliko je popil.

clock-img

24.11.2005, 21:06

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz se nikoli nisem obremenjevala s takimi zadevami. Anže je pač jedel, ko je hotel... se dojiva. Morda pa je to tudi razlog,da je sedaj pri šestih mesecih težak kar 9700g, pa se ne sekiram. Samo da je zdrav in da lepo napreduje v razvoju.user posted image

< Sporočilo je popravil petraz -- 24.11.2005 21:07:58 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem