cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Količina obroka

clock-img

14.03.2011, 10:44

clock-img

Diva1

pencil-img

21

Trenutno imamo tri obroke goste hrane, zanima me koliko g naj bi bil približen normalen obrok pri 6 mesecih, ker meni poje toliko kot ji dam. Mleko pije samo zvečer pred spanjem in mogoče enkrat dopoldne čisto odvisno kdaj se zjutraj zbudi in je zajtrk. Koliko obrokov mleka je priporočljivo? Se pa ne dojiva.

clock-img

14.03.2011, 13:48

clock-img

Precious

pencil-img

524

Nisem merila nisem tehtala. Kolikor sta oba hotela sta tudi dobila

clock-img

14.03.2011, 13:52

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Diva1 - moj je pojedel okoli 150-180 g ponavadi za kosilo, za malico okoli 120-160 g. Pr 6 mesecih sva imela samo 2 obroka gh, ker se tudi doji. Sedaj pri 7,5 m sva še vedno pri dveh obrokih gh. Sedaj bom poskusila s tretjim - zvečer, ampak hodi ob 18-19 že spat.

Pri 6 mesecih naj bi dobil 600-800 ml mleka na dan.

clock-img

14.03.2011, 14:06

clock-img

Diva1

pencil-img

21

To je pa res veliko mleka. Mi smo kmalu začeli z obroki gh zato jih ima že tri in posledično tudi manj mleka.

Hvala za info vsaj okvirno vem koliko pojedo drugi.

clock-img

14.03.2011, 14:10

clock-img

Precious

pencil-img

524

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem