cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ko pripraviš mleko

clock-img

20.09.2007, 15:45

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Parkrat se mi je zgodilo, da mala med hranjenjem (adaptirano mleko) zaspi preden popije vse . Položim jo v posteljico mleko pa ostane. Čez 5 minut se zbudi in hoče zopet jesti, ker se seveda pred tem ni najedla. V navodilih za pripravo mleka piše da je uporabno 1 uro. Ampak mleko se ohlaja... Ali ga lahko pogrejem?

clock-img

20.09.2007, 16:16

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Seveda ga lahko pogreješ, samo dobro ga premešaj, da bo enakomerna temperatura

clock-img

20.09.2007, 16:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.09.2007, 17:23

clock-img

felicia

pencil-img

2590

Ja seveda ne smeš pogrevati mleka, ker pol bi proizvajalec bankrotiral če bi vsi ga pogreli in ne vrgli stran. Jaz kar mleko pogrejem v vroči vodi pa je s tem ne boš čisto nič hranilnih snovi uničla. Predvsem delaj po občutku boš že videla ali to paše tvoji pupi ali ne.

clock-img

20.09.2007, 18:48

clock-img

Anonimen

V takem primeru ga jaz pogrejem, ampak v vroči vodi, ne v mikrovalovki. 

clock-img

21.09.2007, 11:04

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

a je ziher uporaben samo eno uro po pripravi?
to se mi zdi mal za lase privlečeno - kaj bo pa čez 2 uri, bojo vitamini ven pobegnil al kaj?!..

clock-img

21.09.2007, 11:47

clock-img

neisha80

pencil-img

448

se strinjam..

clock-img

21.09.2007, 11:52

clock-img

felicia

pencil-img

2590

pa kolikor vem se baje v prodnišnici tudi prej mleko pripravi pa ga pol sam pogrejejo

clock-img

21.09.2007, 12:35

clock-img

dana

pencil-img

1395

Meni je tudi babica rekla da se lahko pogreje, ampak samo enkrat. Potem ga pa zavrzi. Mi je pa rekla da ga moram imeti v hladilniku.

Pri nas ni bilo nikoli nič narobe.

clock-img

21.09.2007, 12:48

clock-img

banki

pencil-img

74

V porodnisnici ga pripravijo enkrat na dan in potem pogrejejo. Vendar se lahko pogreje samo enkrat. Kam pa bi sestre prisle, ce bi vse sproti pripravljale. Na Novalac internetni strani pise, da je hranjeno v hladilniku lahko 24 ur.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem