cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ko prenehaš

clock-img

25.02.2005, 20:27

clock-img

Natas@

pencil-img

804

Prejšnji teden sem nehala izčrapavat moje mleko in od nedelje (se mi zdi) nisem več črpala pa je bilo vse OK, dojke niso bolel in tudi zatrdline ni bilo čutiti. Danes pa sta postali čisto malo boleči in pojavila se je tudi manjša zatrdlina. Sem dopoldan večkrat klicala ginekologinjo pa se ni nihče oglasil. Najbolj se bojim, da se ne bi iz tega kaj razvilo.
Lp

clock-img

25.02.2005, 22:33

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Dojke si poskusi oprhati s toplo vodo in nežno masiraj. Potem pa poskusi mleko iztisniti s pumpanjem ali z roko. Sproščeno, ker je lahko malo boleče.

Če pa dobiš temp. pa takoj k dežurnemu, ker si sicer morda fasala mastitis.

Mislim, da imaš višek mleka pa se ti je nakopičilo, ker ga mali ni pojedel dovolj. Zakaj pa si nehala pumpati?
V dojkah se ti bo delalo več mleko, več ko bo povpraševanja. Torej, če boš dojila in pumpala boš imela več mleka kot če boš samo dojila.



Koliko je otrok star?

clock-img

27.02.2005, 10:29

clock-img

malika

pencil-img

3199

če si nehala črpat zato, ker si nehala dojit :zmeden: , potem si izčrpaj mleko samo do olajšanja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem