cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koža pri hujšanju

clock-img

06.03.2008, 15:47

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

Odkar sem na ločevalni, sem dobila mozolje po obrazu, pa suho kožo. Kaj imate ostale hujšarice iste probleme? Mi lahko kdo pomaga?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

clock-img

06.03.2008, 15:58

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hm....igleda kot da si alergična na nekaj, oz. ti določena hrana povzroča mozolje.

jaz sicer nimam teh problemov, jih pa mam s preveliko kožo, ki se noče skrčit.....sem taka kot oni pes v reklami za garnier kremo, ko ma 3 št. preveliko kožo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.03.2008, 16:08

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Tudi sama sem na ločevalni in imam podbne težave kot ti. predvsem s suho kožo po nogah. Koža po obrazu (prej bolj mastna in problematična) se mi je lepo uredila. Mozolji so izginili. Sicer sem alergetik in brez tablet za alergijo in vpihov za asmo ne morem živet. Sem pa se po telesu (problematični deli) pričela mazat z olivnim olju. pri meni pomaga. Sicer se, če odvzamem suho kožo počutim odlično.

clock-img

06.03.2008, 17:28

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

A čokolado jeste? Baje jo je treba, da se braniš alergij... Sej nevem. Sem še na začetku...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

06.03.2008, 18:12

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

ja temna čokolada je pri ločevalni obvezna ravno zaradi alergij. Jaz mislim, da s tem, da jo je obvezno jest nima nobena prevelikih težav user posted image

clock-img

06.03.2008, 19:27

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

 VČERAJ SEM PRVIČ POJEDLA REBRO MILKE PO 16 DNEH, upam da se bo popravilo. Drugače pa se tudi jaz počutim fajn, kar nekam lažja se zdim sama sebi, res sem ponosna sama nase, da sem sem se prvič v življenju odločila za dieto in še bolj, da vztrajam pri njej. Imam voljo in upam, da ne bo izpuhtela.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Peteršilj -- 6.3.2008 19:30:09 >


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

clock-img

06.03.2008, 20:30

clock-img

Anonimen

Pri locevalni je jedilna cokolada obvezna.Sem jo tudi izvajala,in drugic brez cokolade,pa sem dobila kar fajno alergijo.In to po nogah.

< Sporočilo je popravil kleopatra28 -- 6.3.2008 20:31:48 >

clock-img

06.03.2008, 20:41

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

če pa mi je jedilna tak bljak, je tak grenka. A pozna kera kako dobro?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

clock-img

06.03.2008, 20:58

clock-img

urška

pencil-img

3136

uf pa ne jest navadne jedilne! poskusi Lindt, katerokoli, ki ima več 70% kakava. tiste 80% ali več pa res niso več za jest. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem