cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koža in lasje

clock-img

16.02.2008, 22:41

clock-img

Solero

pencil-img

466

Kdaj po porodu se koža in lasje znormalizirajo?
Meni so lasje zelo potemneli, koža pa je vsa nečista in nestabilna. Vsa sem spremenjena, pa je mali star že skoraj 5 mesecev.

clock-img

16.02.2008, 22:43

clock-img

lex

pencil-img

6532

moji mami so lasje ostali temni po drugem porodu, no sicer so zdaj sivi, ampak osnovno so se ji tak spremenili, da jo je njena mama po porodu kregala kaj se je šla barvat. Mojih osnovnih že dolgo nisem videla, ampak narastek je vsekakokr temnejši.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

16.02.2008, 22:45

clock-img

Solero

pencil-img

466

user posted image

clock-img

17.02.2008, 09:51

clock-img

majra

pencil-img

1499

S kožo nimam problemov, barva las je ostala ista, so se mi pa ful zgostili user posted image - seveda mam že od prej zelo goste- Zgledam kot da bi imela čelado na glavi user posted image

Me pa zanima kdaj po porodu se lahko barvam, oz. pobelim in potem še pobarvam. Sem nekje prebrala, da ni priporočljivo prekmalu.
Torej, kdaj ste se barvale?

clock-img

17.02.2008, 10:33

clock-img

kai1

pencil-img

638

Jz sem se pobarvale cca 2m po porodu. V 5m po porodu so mi pa začeli lasje max. odpadati. Sicer imam zelo goste lase, tako da se to niti ni poznalo. Je pa bilo s časoma povno novih mladih las.

clock-img

17.02.2008, 10:57

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po 2-3 mesecih je bilo stanje isto kot v nosečnosti. Na žalost, ker sem imela zelo lepo kožo in lepe goste lase. No saj zdaj jih imam tudi, ko sem spet user posted image   user posted image

clock-img

17.02.2008, 12:26

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Meni so pa nekje po 5 mesecih po porodu začeli lasje full odpadat in še sedaj 9 mesecev kasneje se stanje ni umirilo in me kar malo že skrbi, saj tako malo las še nikoli nisem imela. In tudi mozoljasta sem kot bi zapadla v najhujšo puberteto user posted image . Očitno so mi hormoni naredili totalno zbrko in če kmalu ne bo boljše bo treba verjetno kar zdravnika obiskatuser posted image .

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

17.02.2008, 13:35

clock-img

Solero

pencil-img

466

Jaz sem si dala delat svetle pramene pribl.4 mesece po porodu, pa so se tudi ti začeli spreminjati. Se mi je zdelo, da so vsak dan bolj rumeni. Grozljivka. Odpadajo pa precej, ja. Nato sem si vrgla čez eno rahlo rjavo, pa je vsaj malo podobno mojim.
Za kožo, ki je tudi precej pod vplivom hormonov, pa si bom začela kuhat koprive in z njimi umivat obraz.

clock-img

17.02.2008, 13:59

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

Po obeh porodih sem imela problem z izpadanjem las. Na posameznih mestih sem imela kar plešo user posted image . Po 1. porodu se je izpadanje umirilo nekje okoli 8. mes. po 2. pa okoli 6-7. mes. Lasje so se mi na izpadlih mestih obnovili, ampak je bilo nekaj časa oz. je še malo smešno, ker so dejansko spodaj kratki in gosti in držijo dolge lase stran od lasišča.

S kožo nisem imela problemov.

clock-img

18.02.2008, 00:31

clock-img

Margareta

pencil-img

872

Meni so obakrat lasje začeli odpadati točno tri mesece po porodu. Pobarvala sem se pa 10 dni po porodu, še zdaj ne vem zakaj sem bila tako nora, in to z barvo, s katero se barvam že leta. In mi je hudiča, namesto na blond potegnilo na sivo. 

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

clock-img

18.02.2008, 15:31

clock-img

Anonimen

S kožo nimam problemov. Zaenkrat tok-tok. Je pa res, da je bila med nosečnostjo lepša. user posted image

Lasje grozno izpadajo in mastijo se tako, da si jih moram res pogosto prati. Upam, da se stanje kmali normalizira. user posted image

clock-img

18.02.2008, 17:47

clock-img

Anonimen

Kožo imam lepšo kot v user posted image , zlasti po hrbtu je bil obup, sedaj je B.P.
Edino....okrog ustnic se mi je naredila rjava obroba, da izgledam kot bi bile obrobljene z barvico.

Lasje pa že 2 meseca izpadajo kot nori. imamo po novem volnene tepihe. Sem že razmišljla, da bi jih pobirala in prodala kot lasne vložke user posted image .
Barva je po moj zato temnejša, ker je poletje. Jaz imam pozimi vedno temnejšo barvo, čeprav se že 10 let barvam z enako.

clock-img

18.02.2008, 19:20

clock-img

lelčy

pencil-img

336

s kožo nisem imela težav, lasje pa tako-od malih nog sem imela zelo skodrane lase, po porodu pa so se mi čisto zravnale, tako da imam sedaj čisto ravne-zato pa je moja mala pravi kodrčekuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem