cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Klovni

clock-img

16.03.2006, 13:48

clock-img

Vesna_2

pencil-img

58

zanima me če katera od vas pozna, ve ali zna kako drugače priti v stik s kakim zanimivim klovnom. rabim ga za neko službeno zadevo. hvala za inf.
vesna

< Sporočilo je popravil puncica -- 20.3.2006 7:56:43 >

clock-img

16.03.2006, 14:17

clock-img

abergle2

pencil-img

43

Lahko ti svetujem nekaj drugega- po naših izkušnjah zelo zanimivo. Mi smo na službeno zabavo poklicali čarovnika, ki nam je zabavo res noro popestril. Malo je čaral, pa malo ognja, potem sodelovanje publike, za crknit smešno, lahko ga pa najamete tudi za cel večer, ker izvaja tudi glasbeni program, vse sorte, tako da imaš zabavo in čarovniški program naenkrat. Nam je bilo všeč. Lahko pa na internetu poiščeš "Klovn Žare", tudi njega smo že videli, pa smo imeli potem občutek, da nas je po 15 minutah že malo dolgočasil. Ne vem, stvar okusa. Aja, čarovnika dobiš na Občina Radeče, mislim da poiščeš rubriko Turizem ali nekaj takega, pa ima notri link za E-mail. Poskusi.

_____________________________

shit happens....mostly to me so don't worry. ninny

clock-img

16.03.2006, 14:20

clock-img

Anonimen

KLOVN ŽARE, LJUBLJANA - POIŠČI NA INTERNETU

clock-img

16.03.2006, 14:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem