cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Klima in kondenz

clock-img

21.08.2012, 18:19

clock-img

Brds

pencil-img

1

Pozdravljeni.

Živim v stanovanjskem bloku, v 4. nadstropju. Cev za odvajanje kondenza iz klimatske naprave imam napeljan do tal bloka (20 cm višje). Opazil sem, da na tleh ni lužice.

Ali je mogoče, da je cev predolga? Zamašena ni videti. Mogoče kaj drugega? Ali lahko klimo poškodujem, če se voda ne odvaja oz. bi morala voda kje drugje priti ven? NIKJER OD KLIME DO TAL NE NAJDEM VODE!user posted image

Hvala za odgovor že vnaprej.

clock-img

21.08.2012, 19:53

clock-img

Anonimen

Jaz bi prej rekla, da tisto malo vode v tej vročini izhlapi preden pride do tal oz. izhlapi takoj ko prikaplja na tla.

clock-img

21.08.2012, 21:05

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz bi prej rekla, da tisto malo vode v tej vročini izhlapi preden pride do tal oz. izhlapi takoj ko prikaplja na tla.


user posted image Bolj težko. Mi namreč v cca. 10h urah "načrpamo" iz 68m2 stanovanja polno vedro vode.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

21.08.2012, 21:11

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz bi prej rekla, da tisto malo vode v tej vročini izhlapi preden pride do tal oz. izhlapi takoj ko prikaplja na tla.


user posted image Bolj težko. Mi namreč v cca. 10h urah "načrpamo" iz 68m2 stanovanja polno vedro vode.


Resno al kaj? user posted image Ok, koliko je mi pridelamo ne vem, ker je speljana direktno v žleb, ampak sosedom se je enkrat iztaknila cevka iz žleba, pa je recimo ven 2x na minuto padla kapljica vode ... in če bi recimo morala ta kapljica tečt skozi 4 nadstropja razgrete cevi, bi pomoje do tal že izhlapela oz. bi izhlapela hitro po tem, ko bi prišla na topla tla ... je a to čisto moja laična ocena recimo ... mogoče bi pa poklicala serviserja (1x na 2 leti je tako ali tako fajn servis naredit) pa da pogleda, če ni kje kaj iztaknjeno.

clock-img

21.08.2012, 22:23

clock-img

dayya

pencil-img

203

mogoče pa ne bi bilo odveč poklicat na kak servis in vprašat ali je to vredu, saj jih ni nujno potem tudi naročit

clock-img

23.08.2012, 08:03

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Jaz bi tudi poklicala majstra, pa naj preveri. Kondenz nekam mora odtekat in dogajalo se je tudi to, da so ljudje imeli za zidovi cele bunkerje plesni, ki jih je bilo zelo težko sanirati. ukrepaj predno bo prepozno. Vsaj preveri, da se ne boste potem tolkli po glavi, da bi lahko ukrepali, pa niste.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem