cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kje večerno plavanje?

clock-img

23.01.2011, 21:12

clock-img

Anonimen

Ekola ... odločitev je padla ... težo bo treba zreducirat za kar nekaj kilogramov in ker vem, da samo z dieto ne bošlo lepo dol, bi se rada tudi gibala .. in od vsega gibanja imam plavanje še najraje ... torej če katera ve, me zanima kje v okolici Domžal imajo kake pokrite bazene, kjer lahko nabiraš dolžine in da obratujejo čim dlje v večer .. recimo do desetih, enajstih zvečer? Ima Atlantis tak bazen ali imajo tam samo bazene za namakanje?

clock-img

23.01.2011, 21:30

clock-img

nestea

pencil-img

161

Živjo, tudi jaz imam takšne načrte, le v prvo prestavo moram še dati, user posted image . Razmišljam o Termah Snovik, imajo nočno kopanje ob sredah, petkih in sobotah, od 20-22.ure. Lahko se skupaj lotiva tega projekta. Če imaš ti kakšno boljšo idejo, prosim sporoči.

clock-img

23.01.2011, 21:37

clock-img

Anonimen

U ne ... Snovik me pa ne vleče ... sem že veliko slabega o teh termah slišala in mi res ni za tja it ... Jaz sem bolj o Tivoliju Atlantisu ali celo o Kranju razmišljala ... v bistvu mi je atlantis še najbližje, samo ne vem, če imajo tak štirioglat bazen, al so res sami taki zaviti, kjer ne morš normalno dolžin nabirat.

clock-img

23.01.2011, 22:23

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Če bi mogla hujšat (na srečo mi ni treba) ne bi hodila plavat. Ker sem po plavanju ponavadi noro lačna.
To je samo moje mnenje user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

23.01.2011, 23:21

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Če bi mogla hujšat (na srečo mi ni treba) ne bi hodila plavat. Ker sem po plavanju ponavadi noro lačna.
To je samo moje mnenje user posted image



No jaz hodim plavat, pa morem reč, da skor nikol ko pridem dam nisem lačna...drugo je če se čez dan namakamo v kakšnih termah, ampak če grem zvečer plavat, pa plavam 1 uro, pol sigurno ne pomislim na hrano ko pridem dam...

clock-img

24.01.2011, 06:57

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

kaj pa mogoče bazen na fakulteti za šport

clock-img

24.01.2011, 07:46

clock-img

Janya

pencil-img

547

Tivoli ima večerno kopanje in tam moraš res samo plavat, ker tja hodijo sami taki, ki nabirajo dolžine. Attlsntis takega bazena nima.

clock-img

24.01.2011, 08:25

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

otika, kaj pa če šla na kakšno vodno aerobiko? meni se zdi še boljša kot samo plavanje. razgibaš celo telo in ker si v družbi se tudi drugače sprostiš.

poleg tega pa - mislim, da imaš še dodatno uro potem, ki jo pokoristiš za plavanje (no, tu nisem 100%, se moram še pozanimati)

evo, link: http://www.atlantis-vodnomesto.si/vsebina.php?idm=1016

mene zelo zelo mika.

clock-img

24.01.2011, 08:25

clock-img

nestea

pencil-img

161

Otika, kaj pa je s Snovikom? Jaz sem bolj nova v tem okolišu in ne vem.

clock-img

24.01.2011, 19:14

clock-img

Anonimen

Nestea ... folk se pritozuje nad mrzlo vodo in ozracjem, pa se kar nekaj znancev je tam gljivice staknilo :(

Bety ... ma neki mi ne pase ta vodena vadba. Sem tut na zumbo hodila in mi ne odgovarja ko moras ob tocno doloceni uri nekje bit in potem je tam se polno drugih punc, ki so vse fit in te cudno gledajo ko tam ritem lovis in to. Jaz bi raje odplavala tistih par dolzin in konc. Brez cvekanja in miljon ogledal po stenah itd. Poznamnamrec kar nekaj punc, ki so z vsaj 3x tedenskim plavanjem in malo brige glede prehrane super shujsale.

clock-img

24.01.2011, 19:24

clock-img

Anonimen

Otika, ti samo pogumno v bazen user posted image .

V Atlantisu lahko plavaš v bazenu z valovi, kadar ni veliko obiskovalcev (beri ne pozno popoldne ali čez vikend). Pač nabiraš kilometre gor in dol ob ograji user posted image  - na koncu je kilometrov isto kot bi plavala v enem dolgem bazenu. Ampak najbolj važno je gibanje in vztrajnost. Jaz obožujem plavanje in skočim v vodo ob vsaki priliki, dobesedno. Ampak primerno pokurjenim kalorijam tudi jem user posted image .

Blizu Domžal so še bazeni v Kranju.
Pa v Brezi je tudi bazen - ampak ga ne poznam. Tule je povezava: http://www.savnabreza.com/flash.asp.
Snovik meni ni všeč.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 24.1.2011 19:25:18 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem