cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kje ste tiste pogumne k danes začnemo?!-DVOTEDENSKA DIETA

  
clock-img

12.03.2006, 12:24

clock-img

Anonimen

Ja nobene nikjer!
Ali pa vas samo jaz ne najdem. Kolikor se spomnim naj bi nas bilo ene tri a ne?
No samo da poročam: jaz danes ne jem sliv k so bljak...., res ne morem.
Jutri pa bom začela s prvim dnevom, pač brez sliv.
No da vidimo če se mi bo katera pridružila.

clock-img

12.03.2006, 12:41

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Evo jaz isto...Danes grem na školjke k sosedi, tko da slive tud pri meni odpadejo...Jutri pa isto začnem s prvim dnem....Sm misla, da ste si premislile, ko se ni nobena javila....Zdej se pa naj pofočkajo še ostali dve...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

12.03.2006, 12:49

clock-img

Anonimen

No krasno! Sem mislila da ste si že premislile. No ja bove pa same! Pa kaj.
No jaz grem pa zdej malo kalorije kurit. So mi včeraj končno montiral kuhinjo v novem stanovanju in morem it malo pucat k med tednom ni časa (služba, šola). Sej to je tud telovadba user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.03.2006, 13:29

clock-img

Andra

pencil-img

825

Evo še mene, sem že skoraj pozabila, da smo se menile o tem. Sem pa ravno danes v trgovini glredala suhe slive in so semi zdele blazno drage, en pakel, 1200 SIT in sem se tudi jaz odločila, da jih spustim.
Torej jutri začnemo?

clock-img

12.03.2006, 15:47

clock-img

Anonimen

Kakšna pa je ta dieta? Ali lahko napišete jedilnik,sem tudi jaz zainteresirana.

LP

clock-img

12.03.2006, 22:07

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

PLAN HUJŠANJA PO MAXPLANCK INŠTITUTU ZA PREHRANO:
 
SLIVOVA DIETA - samo prvi dan, ob:
06:00 - 2 dcl vode od 6 kom suhih sliv, ki smo jih namočili v 2 dcl vode prejšnji večer
08:00 - 6 kom namočenih sliv
10:00 - 2 kuhani jajčki
12:00 - 2 dcl Radenske ali Donata
14:00 - 10 dag posebne salame ali hrenovke
16:00 - 10 dag skute
18:00 - 1 jabolko
20:00 - 1 jogurt

organizem je tako prečiščen in pripravljen na dieto!




1.dan:
Z: kava brez sladkorja
M: skodelica solate ali sadja
K: 2 kuhani jajci in malo posoljena špinača
M: sadni čaj ali mineralna voda ali čaj za hujšanje
V: 1 velik steak na žaru ali 3 pečeni  beafsteaki (goveji, lahko tudi puranji)

2.dan:
Z: črna kava brez sladkorja in 1 mala žemlja
M: solata (po želji) ali sadje
K: 1 velik steak, zelena solata, sadje po izbiri
M: 1/2 litra naravne limonade brez sladkorja
V: kuhana šunka in zelena solata

3.dan:
Z:
črna kava brez sladkorja in 6 kom albert keksov
M: sadje ali skodelica solate
K: 2 kuhani jajci, zelena solata, paradižnik
M: 1/2 litra mlačnega Donata ali čaja za hujšanje ali naravne limonade brez sladkorja
V: kuhana šunka ali 1 kom hrenovke in zelena solata

4.dan:
Z:
skodelica posnetega mleka in 5 velikih žlic Cornflakes-ov
M: skodelica sadja ali zelenjave
K: 1 kuhano jajce, kuhano ali surovo korenje in 10 dag sira
M: enako kot 3. dan
V: sadje ali jogurt

5.dan:
Z:
črna kava brez sladkorja, naribano korenje z limono in 1 jabolko
M: navadni jogurt
K: dušena riba in paradižnik
M: enako kot 3. dan
V: 1 puranji steak in zelena solata

6.dan:
Z:
enako kot 2. dan
M: sadje
K: piščanec na žaru brez kože
M: enako kot 3. dan
V: 2 kuhani jajci in korenček

7.dan:
Z:
čaj z limono
M: zelena solata, 1 krompir, navadni jogurt
K: enako kot 2. dan
M: enako kot 3. dan
V: enako kot 3. dan

8.dan se dietni plan ponovi od 1. dne (še za en teden). Po tem času lahko jeste normalno v normalnih količinah.
V času diete je strogo prepovedano pitje alkohola.

Če se držite strogo po predpisani dieti, lahko v dveh tednih izgubite 9 kg!

Pri tej dieti se spremeni metabolizem tako, da se 3 leta ne zredite!

Dieto je priporočljivo kombinirati s presso terapijo, mehansko limfno drenažo in rekreacijo.


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.03.2006, 08:56

clock-img

Anonimen

Evo sem spila kavico. Malo goljufala in dala kapljico mleka. Hmalu si bom tudi eno jabolko privoščila, kosilo pa bom imela okoli pol štirih ko pridem iz službe. Bom pojedla samo jajčka, mi špinača nekako ne paše. No upam da ste tudi ve začele danes. Kar pogumno! Če bomo zdržale prvi dan bomo tudi naslednje!

clock-img

13.03.2006, 09:03

clock-img

Anonimen

Se vam pridružujem.user posted image

Sem se 1.3. udeležila 90 dnevne ločevalne diete pa sem zdržala le 10 dni. user posted image
Sedaj bom pa raje s tem probala. Ta na aerobiko oz. na fitnes bom hodila vsak dan.
Tudi jaz bom za kosilo samo jajčka, mi špinača ne paše.

Pa-pauser posted image

clock-img

13.03.2006, 09:04

clock-img

Andra

pencil-img

825

Zdravo Karin!

Tudi jaz si grem skuhat kavico v katero si bom dala malo mleka. Potem grem v mesto, da si nakupim še nekaj stvari, ki mi bodo pomagale pri hujšanju.
Boj z odvečnimi kilogrami se začenja! Upam, da uspešno!

clock-img

13.03.2006, 09:14

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Evo mene!!!Glih kar sem se zbudila....Tko, da zdele pokličem sosedo, da začnemo s kofetkanjem.....Campek dobrodošla....user posted image ....Za malico pa nekaj sadnega....Se javim popoldne....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.03.2006, 11:47

clock-img

Anonimen

No super da nas je več!
Ja upam da bomo zdržale, k jaz imam res voljo(trenutno še)!
Telovadila verjetno ne bom ker imam itak doma tolko dela da mislim da je glih ne rabm no ja jo samo res nimam ne časa ne volje za telovadbo. Bom pa zagotovo kasneje začela ko se vse malo umiri se vselimo in bo luštno. No pridne bodte!

clock-img

13.03.2006, 13:33

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz sm malco kr preskočila...Zdele si pa grem skuhat špinačo...Namesto kuhanega jajca, si ga bom pa kar v šinačo zakuhala...  Pa dober tek!!!....bljak...bljak....bljak...Punce zavedajte se tega, da je vztrajnost je lepa čednost.... Ne mi volje zgubit....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.03.2006, 17:24

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

A ste že obupale???Nobene nikjer..... 

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.03.2006, 20:35

clock-img

Anonimen

Ne jaz nisem obupala!
Sam nisem mela računalnika v bližini. Ja prvi dan je šel skozi! Jutri pa naprej a neuser posted image !
Sploh ni blo tako hudo samo zamotit se je treba.
Punce ne obupat! Je sam še 13 dniuser posted image

clock-img

13.03.2006, 20:39

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz komaj čakam, da bom jutri zjutraj lahko žemljo pojedla....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

13.03.2006, 20:56

clock-img

Anonimen

user posted image   Ja jaz tud sanjam o žemlji!

clock-img

14.03.2006, 07:57

clock-img

zlatolasska

pencil-img

226

Ojej.. js sem po tej probala 1x hujsat pa ne maram spinace in sem jedla sam jajca, pa mal sm probala spinaco in se mi je obracal... naslednji dan sem pa kozlala k vidra popoldne... Tk da sem jo kmal opustila... user posted image

Ampak, vso sreco vam zelim!! Pa se oglasim kaj, da vidim, ce vam je uspelo... Js bom zdej kar montignaca uvedla najbrz,... drugo mi ne uspeva.. user posted image

clock-img

14.03.2006, 08:19

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

O, punce, vidim, da tukaj hujšate bolj po normalni dieti-mislim brez OH.user posted image Edino tisto o 3 letih me je malce nasmejalo.user posted image


Če se boste držale navodil, vam bo ratalo. Ampak, ko bo konec, začnite jest OH POSTOPOMA! Recimo vsak 4. dan prvi teden/dva, potem vsak 3. in potem vsak drugi. Pa ne takoj navalit na kruh. Dajte najprej riž, potem testenine, potem krompir in kruh. Pri sladicah pa je tako: jaz si privoščim, ko se mi zalušta, ker nočem da pride do prevelikega pomanjkanja, ker potem bi žrla sladkarije cel teden brez pristanka-se je že zgodilo.user posted image

Držim pesti! 

clock-img

14.03.2006, 11:29

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Najprej, da povem da je danes bila žemlja tako dobra kot še nikoli....user posted image user posted image user posted image .... Včeraj mi spinača ni šla po grlu, tko da sm kr raje bila lačna, pa sem se z vodo nacejala.... Glavno je to da je prvi dan za mano.... Malco bom opustila, ker ne čutim potrebe...Kosilo bo pa njami....Meso, solata in sadje....Jutri grem v Spara po ananas, bo v akciji (198 sit) ker ananas najbolj topi maščobo v organizmu...Zato ga priporočajo vsem, ki hujšajo....

Zlatolasski in Mehurčici se pa zahvaljujem za vzpodbudne besede....

Kje ste pa ostale.....Mam občutek, da sva s Karin ostale same....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

14.03.2006, 13:49

clock-img

Anonimen

Ja očitno sve res ostale same! No ja je pa lepo da naju tudi druge spodbujajo a ne?user posted image
Ja meni je tudi tako pašala tista žemljica. Sem jedla uno bučno. Mi je tolk dobra. Malic pa tud jaz ne jem ker sploh ne čutim potrebe. Če bo pa kriza pa jih bom. Ja kar dobro kaže zaenkratuser posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2006, 13:54

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja mehurčica, zakaj pa naj bi bila ta dieta bolj normalna kot ločevalna? Sam vprašam, ker meni se zdi da je bolje, če telo dobi beljakovine, škrob, ogljikove hiddrate..., ker menim, da potem ni prevelik šok, ko začneš po dveh tednih normalno jest - pa še to, da je ta dieta bolj primerna za tiste, ki imajo radi beljakovine (po moje), skratka jaz bi se jo težko držala (jajca, meso...sej nisem vegeterjanka, ampak zame je preveč tega).
PA še nekaj: pri Odločnih si napisala zakaj grešimo, ko vemo da bomo itak lahko čez tolk in tolk časa jedle sladko - če prav razumem tvoj zadnji stavek na tej temi, potem tudi tebe premami sladko če se mu odpoveduješ, kajneuser posted image  Skratka po moje noben človek ne bi imel težav z odvečnimi grami in kilogrami, če se pri hrani nebi nikoli pregrešil.
Poleg tega, pa bi se meni tudi verjetno bolj poznalo( zdej sem z odločnimi zgubila 11,6 kg), če bi imela kot ti na razpolago 70 minut za rekreacijo (oooo, ko bi mela tolk na teden bi blo velik), pa jih žal nimam, vzamem si največ nekaj minut da se vsedem za računalnik (medtem ko na računalniku urejam tudi kaj drugega) in za motivacijo mal preberem tele poste, sicer pa je moja rekreacija prenašanje našega 10 mesečnika (12 kg), vozičkanje (beri: sprehodi z user posted image ), likanje, pospravljanje...............sam žal to nima istega učinka kot tek, fitnes,....

No, sam tolk mal mojga komentarja, pa prosim ne zameri, ker sem samo povedala svoje mnenje

clock-img

14.03.2006, 14:03

clock-img

Anonimen

Mah, sej tale mehurčica se pa po moje res dela ful pametno glede hujšanja. No, če bi res tako obvladala zadeve, potem bi ji moralo biti jasno, da tale dieta še zdaleč ni zdrava.
Sicer pa ... kakor za koga.
Ne pa zdaj se kar sekirat zarad te mehurčice in jo jemat za svet, kaj pa ona ve?

clock-img

14.03.2006, 14:17

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

Ja mehurčica, zakaj pa naj bi bila ta dieta bolj normalna kot ločevalna? Sam vprašam, ker meni se zdi da je bolje, če telo dobi beljakovine, škrob, ogljikove hiddrate..., ker menim, da potem ni prevelik šok, ko začneš po dveh tednih normalno jest - pa še to, da je ta dieta bolj primerna za tiste, ki imajo radi beljakovine (po moje), skratka jaz bi se jo težko držala (jajca, meso...sej nisem vegeterjanka, ampak zame je preveč tega).



Glede 90 dnevne diete sem jaz svoje mnenje že pisala na prejšnjem, roza forumu. Itak ni bilo haska. Žal. Ponavljati se ne mislim, ker bi itak bilo spet govorjenje v prazno.

Seveda je dobro, če telo dobi vse v sebe. Tudi pri tej dieti punce jedo OH, ampak v zelo majhnih količinah. Moreš vedet, da ŠKROB so OH! To je eno in isto. Škrob je pač ena oblika OH. V bistvu se v tisti dieti poje več OH, kot beljakovin.

Kaj je bolj zdravo: OH ali beljakovine? Beljakovine.
Ali beljakovine redijo? Ne. Od beljakovin ni šans, da se boš zredila. Od OH, pa ja.


Glede grešenja sem mislila na tiste, ki se potem sekirajo, da so grešile. Saj so kakšne tabele na netu, pa naj si pogledajo kaj naredi med dieto en prekršek. Dosti huje je, če pojedo nekaj nedovoljenega med dieto, kot takrat, ko nimajo diete. Jaz trenutno nimam neke diete, pač na fitness hodim. Začnem pa tudi z dieto ta teden(evo, jutri začnem:) ) in ni šans, da se prekršim. En mesec ali dva pa ja ni taka dolga doba. Dobrote so pri meni dovoljene 1x na teden. Sicer v mikro količinah ali ipak.user posted image

Tudi vozičkanje in pospravljanje je fajn rekreacija.user posted image

In ne, nič ne zamerim. Meni se bolj težko kdo zameri.

clock-img

14.03.2006, 14:20

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mah, sej tale mehurčica se pa po moje res dela ful pametno glede hujšanja. No, če bi res tako obvladala zadeve, potem bi ji moralo biti jasno, da tale dieta še zdaleč ni zdrava.
Sicer pa ... kakor za koga.
Ne pa zdaj se kar sekirat zarad te mehurčice in jo jemat za svet, kaj pa ona ve?



Sem kje napisala, da je zdrava? Pač odločila sem se, da ne mislim nobenmu več nasvetov glede diet talat tukaj gor. Napisala sem samo, da je bolj normalna, kot 90dnevna.

Pa čimveč uspehov ti želim. Očitno pri 90 dnevni.user posted image

clock-img

14.03.2006, 14:23

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mah, sej tale mehurčica se pa po moje res dela ful pametno glede hujšanja. No, če bi res tako obvladala zadeve, potem bi ji moralo biti jasno, da tale dieta še zdaleč ni zdrava.
Sicer pa ... kakor za koga.
Ne pa zdaj se kar sekirat zarad te mehurčice in jo jemat za svet, kaj pa ona ve?



katera dieta pa je zdrava? user posted image  in kaj je to zdrava dieta? user posted image

po moje je edina dieta, ki je zdrava samo ta, da zaužiješ manj kcal kot jih porabiš user posted image  in jasno, da zaužitjr več kcal kot jih potrebujemo vodi do tega, da se redimo user posted image

simpl a ne? user posted image

eh anonimna a si taka prpa, da ne upaš s svojim nikom povedat kar misliš user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem