cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kje ste bejbe 2007?

clock-img

20.02.2007, 08:12

clock-img

CAPA

pencil-img

224

A smo se že vse poskrile v svoje luknje?user posted image user posted image user posted image

Danes je škrobni dan. Za zajtrk banana, za naprej pa še ne vem....

Moram pa priznati, da sem ta teden čist zabluzila, tko da malo več resnosti v prihodnje!..user posted image

Jutri je tehtanje, ne pozabite!!

< Sporočilo je popravil petka -- 25.2.2007 17:42:10 >

clock-img

20.02.2007, 08:28

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

Ojla,

sem že mislila, da ste vse zaključile z Montijem, al da so vas maškare pa krofi odnesli user posted image user posted image user posted image .
Pri meni je bilo danes tehtanje, sem začela prejšnji ponedeljek in -2user posted image user posted image user posted image . Saj kar ne morem verjet.
Včeraj sem bila na vitaminih, danes pa beljakovineuser posted image ,  kosilo pa jem zunaj, tako da ne vem kaj kuhajo. Zvečer pa bo mal pršutka, njami.

Aja, pa teči sem začela, tako da sem že kar nekaj naredila zase v zadnjem času.

Gremo naprej, novim - kg naproti...

clock-img

20.02.2007, 10:28

clock-img

daysi

pencil-img

249

Ojla vsem!
Moram povedati, da so mene prav pošteno premamili tile krofki, tako da se mi ni popolnoma uspelo držati diete. Danes imam deveti dan, torej beljakovine. Dopoldan sem kar zdržala samo s sadjem, samo kakšen krof bom danes vseeno pojedla, od jutri naprej upam, da se bom držala.
Punce, kateri dan se lahko prvič stehtamo??

clock-img

20.02.2007, 12:53

clock-img

CAPA

pencil-img

224

O pa se le nismo vse poskrileuser posted image user posted image

Tehtamo se enkrat na teden. Ker si začela na ponedeljek, se vagaš vsak ponedeljek.

Za kosilo sem pojedla rižoto (seveda brez mesa) MJAMI.... Upam, da bom od danes naprej bolj pridna...

lep pozdrav

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem