cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kje se kupi Novalac?

clock-img

12.06.2007, 10:21

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

A se ga da kupit kje drugje ali samo v lekarni?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 12.6.2007 20:27:51 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

12.06.2007, 10:31

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Tudi drugje.
V trgovinah s med.pripomočki ali pa tistih ki prodajajo zdravila brez recepta (drogerije z naravnimi proizvodi, ipd.)

clock-img

12.06.2007, 10:35

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Tudi drugje.
V trgovinah s med.pripomočki ali pa tistih ki prodajajo zdravila brez recepta (drogerije z naravnimi proizvodi, ipd.)



Pa je kakšna taka v MB?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

12.06.2007, 10:38

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

To žal ne vem, sem iz NG.

clock-img

12.06.2007, 10:46

clock-img

flower power

pencil-img

191

meni je rekel lekarnar da verjetno v Sanolaborju. ga imamo v velenju ampak še nisem šla pogledat.

clock-img

12.06.2007, 13:32

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Jaz ga vedno kupim v lekarni. Najbrž bi ga morali imeti v Sanolaborju, Rehi ali kakšni podobni specializirani trgovini.
Zakaj ga pa kar v lekarni ne kupuješ?

Lp

clock-img

12.06.2007, 13:43

clock-img

jasnika

pencil-img

887

nevem no sicer zakaj to sprašuješ. ampak dobiš ga lahko tudi na recept pri otrokovi pediatrinji-če morda nisi vedelauser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

clock-img

13.06.2007, 15:16

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

nevem no sicer zakaj to sprašuješ. ampak dobiš ga lahko tudi na recept pri otrokovi pediatrinji-če morda nisi vedelauser posted image



Ja vem,da ga dobim zdaj na recept,a do prve posvetovalnice sem ga mogla sama kupovat,sprašujem pa zato,ker me zanimajo kakšne so cene drugje.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

13.06.2007, 20:17

clock-img

ally1

pencil-img

460

mi kupujemo Novalac že od samega začetka v lekarnah. Pri nas v Lj sem že šla v Sanolabor pa ga nimajo, tako da za enkrat ostanejo samo lekarne. Razen če se ga da kupiti tudi v Medis-u, ki je zastopnik za Slo, se bi bilo treba malo pozanimati. Cene so pa čisto odvisne od lekarne pri nas v Lj oz okolici so od 7,7 EUR do 9,85 EUR.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

clock-img

20.06.2007, 15:18

clock-img

lilka

pencil-img

1380

Kaj, to pa nisem vedela? Da bi lahko dobila Novalak na receptuser posted image . Zakaj mi pa tega ni rekla na prvem pregledu, sej sem ji povedala da ji dajem AC1 zaradi krčkov ? A to se morejo vsi držat al spet prilagajojo od kraja do kraja, ti madona sem šokirana to pa res prvič slišim.

< Sporočilo je popravil lilka -- 20.6.2007 15:20:14 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

clock-img

20.06.2007, 17:20

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

IZVIRNO SPOROČILO: lilka

Kaj, to pa nisem vedela? Da bi lahko dobila Novalak na receptuser posted image . Zakaj mi pa tega ni rekla na prvem pregledu, sej sem ji povedala da ji dajem AC1 zaradi krčkov ? A to se morejo vsi držat al spet prilagajojo od kraja do kraja, ti madona sem šokirana to pa res prvič slišim.



Ne vsak ne dobi hrane na recept,dobijo le tisti,katerim ga občina plača,pozanimaj se na svoji občini,če si iz MB pol dobiš,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

21.06.2007, 09:01

clock-img

lilka

pencil-img

1380

Aha, sem vedla da je neki keč, da ne dobi vsak kar tako, ker potem bi mi v lekarni ziher povedala, ker službeno dosti sodelujemo. Nisem iz MB, mah sploh se ne bom spuščala v te ceremonije.....hvala za odgovor.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

clock-img

22.06.2007, 14:58

clock-img

dalinc

pencil-img

17

jaz ga kupujem na Hrvaškem..Stane  nekaj čez 1400 naših bivših, pri nas v lekarni stane 9.83 evra.

clock-img

22.06.2007, 18:37

clock-img

lilka

pencil-img

1380

Ma dej, a res?

Tašča je vidla, da je v Medicemu nekaj čez 7 evrov, bom šla tja gledat.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

clock-img

25.06.2007, 12:56

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

A mogoče katera ve koliko stane novalac1 v sanolaborju ?

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

25.06.2007, 16:21

clock-img

ancka1

pencil-img

772

Tudi jaz ga kupujem v različnih lekarnah, pa je bil povsod nekj čez 7 €, nič več.

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

clock-img

26.06.2007, 13:02

clock-img

saška*

pencil-img

39

Čaw.
No jst sm ratala za Novalac prava izvedenka.
V lekarnah je od 6.55€ , če je v ZD ali ostale državne, če je lekarna privat je od 8.50 - 11.20 €, tko da se splača pogledat.
Na Medisu lahko Novalac kupiš samo, če imaš podjetje, ki se ukvarja z medicinskimi pripomočki ali lekarništvom.

LP

clock-img

11.07.2007, 18:09

clock-img

BARBY_2007

pencil-img

72

user posted image user posted image user posted image NOVALAC SE NE MORE KUPITI V SANOLABORJU!!!SAMO V LEKARNI GA IMAŠ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem