cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kilogrami stojijo...

clock-img

26.03.2008, 15:30

clock-img

janjja

pencil-img

1078

user posted image
.... prvih pet je šlo dol za šalo, zdaj pa ne gre in ne gre....

Že cel teden stojijo na mestu, čeprav se trudim...user posted image


Vem da je bila ta tema tukaj zelo pred kratkim ampak enostavno moram potožituser posted image

clock-img

26.03.2008, 15:52

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Te čisto razumem. Men  so šle 4 kg dokaj hitro dol zdj sem pa šele po 2 mesecih stagniranja teže spet izgubila 1 kg.

Saj bo. Moramo samo vztrajat. user posted image

clock-img

26.03.2008, 15:57

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jaz sem šla prvi mesec dol 4kg, v drugem pa 2kg. Sedaj sem grem proti koncu 3. meseca in sem izgubila 1.5. Gre dol samo počasi zato ne obupat saj bo.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

26.03.2008, 18:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Janja, jaz sem šla v treh mesecih samo 4 kile dol, pa še nisem obupala. Počasi se daleč pride. Pa čeprav trenutno kile stojijo. Boš videla, enkrat bodo šle kar dol, ko še vedela ne boš (seveda, če se nekaj časa ne boš tehtala).

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

28.03.2008, 14:39

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Saj to je moj največji problem -tehtanje

Če se vsako jutro ne stehtam nisem zdrava, potem pa je včasih kakšno jutro več kot prejšnje pa imam dan pokvarjen, saj v celoti pa gredo (verjetno)dol.

Bojim se samo da bom obupala, če dolgo ne bo efektauser posted image

clock-img

28.03.2008, 14:55

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

nej ti mož pokvari vago. Pri meni je sama crknila in od takrat sem se boljše počutila. No zdaj imam novo ampak se ne tehtam več vsak dan. Sem pred parimi leti imela fazo, ko sem, če je bilo zjutraj na vagi več kot dan prej, bila sposobna stradat cel dan. Ja vem, bolano.

clock-img

28.03.2008, 16:17

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Bojim se samo da bom obupala, če dolgo ne bo efekta



da ne bi slučajno, a si zmešana.......nema odustajanja, če si se odločla si se odločla. Pa naj stojijo, to pač tko je, pol bodo pa spet 3 naenkrat dol odletele. Sam brez jamranja prosim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.03.2008, 17:19

clock-img

janjja

pencil-img

1078

nej ti mož pokvari vago. Pri meni je sama crknila in od takrat sem se boljše počutila. No zdaj imam novo ampak se ne tehtam več vsak dan. Sem pred parimi leti imela fazo, ko sem, če je bilo zjutraj na vagi več kot dan prej, bila sposobna stradat cel dan. Ja vem, bolano.



Evo to sem jaz

clock-img

28.03.2008, 17:20

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Ok
hvala za vzpodbudo -  ne bom več jamralauser posted image
in ne bom se več tehtala vsak dan (e danes zjutraj se po dolgem času nisem)

clock-img

28.03.2008, 18:12

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

moraš vago pokvarit, drugače se boš nonstop žrla, če je šlo kej dol. Skrij al pa baterije ven vzemi.

clock-img

29.03.2008, 10:17

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Kako se ve tehtate? Enkrat tedensko?Enkrat mesečno?

clock-img

29.03.2008, 10:41

clock-img

*erika*

pencil-img

938

meni tudi kilogrami stojijo kljub dieti in orbitreku,tehtam se pa enkrat tedensko

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 09:13

clock-img

gojska

pencil-img

1128

če zelo telovadite je boljše, da se merite kot tehtate, ker topite špeh in gradite mišice. Špeh je lažji vendar zavzema večji volumen, mišice so pa težje. Pa saj to veste. Prez probleme se lahko tehtaš tudi vsako jutro, samo da ne pričakuješ vsako jutro pol kile manjuser posted image , treba je seštet in na koncu tedna delit z 7 pol se pa vidi tedensko povprečje. Sice jaz to zdaj ne delam, sem pa zato pametna sto na urouser posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 14:39

clock-img

petrika

pencil-img

66

Tudi jaz sem prva dva, tri mesece izgubila kar nekaj kg. Potem se je pa ustavilo! Zdaj telovadim z Leg magicom in sem v 6 tednih izgubila 2 kg. zdaj pa spet stoji!
Upam, da bom lahko kmalu oblekla stare hlače!

clock-img

01.04.2008, 10:26

clock-img

Natyy

pencil-img

309

To, da kg stojijo je pri zmanjševanju telesne teže popolnoma naraven pojav. Prvi kg kaj hitro splahnijo (predvsem voda) Salo se topi počasi a vstrajno. Torej mi moramo biti vstrajni in rezultat bo prišel sam od sebe.
Pri meni je po preteku prvega meseca tehtnica pokazala - 7 kg. V drugem mesecu (kljub temu, da sem bila pridna) sem izgubila 4,2 kg. Vendar pa se vidi, da se moje telo na zunaj spreminja. Res ni vse posledica diete ampak tudi in predvsem telesne aktivnosti.
Tudi sama sem se ob preteklih dietih pretirano obremenjevala s kg. Posledično sem kar naprej "stala" na tehnici. Zgodba se je vedno tako končala, da sem odnehala. Sedaj sem prvo spremenila mišljenje do tehtnice, nato do hrane in gibanja.
Tako, da vse drugo lahko storiš, kot, da bi odnehala. tega ne smeš. Kajti teža ti bo padla. Verjemi.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 1.4.2008 10:28:06 >

clock-img

02.04.2008, 20:26

clock-img

katjes

pencil-img

530

Punce, meni pomaga merjenje!!!!
V kopalnici imam  poleg ščetke še šiviljski meter - enkrat na teden se izmerim: prsa, pas, boki, stegen, roke - zraven pa imam še razpredelnico, kjer si pridno beležim mere. Gre res počasi dol - pa vendar - gre!!!


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem