cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kilogrami naraščajo

clock-img

10.01.2008, 22:21

clock-img

nicnic

pencil-img

190

Vem, da je spodaj že tama "kdaj v stara oblačila", ampak mene zanima nekaj drugega. Po porodu sem hitro izgubila pridobljene kg, ostali so mi samo še trije. Nato pa so začeli kg zopet naraščati in jih imam sedaj skoraj toliko kot predno sem šla rodit (rodit sem šla s +16kg). Naš mali je aktiven za znoret (11 mes.) - non stop divjam za njim, še ponoči ne spimo, non-stop se zbujamo, jem večkrat po malo,... Bolj sem aktivna, bolj pazim kaj jem... več kg imam????user posted image user posted image user posted image  

Kakšen nasvet, tolažba...

clock-img

10.01.2008, 22:23

clock-img

Anonimen

Mogoče si ponovno nosečka.user posted image

clock-img

10.01.2008, 22:24

clock-img

nicnic

pencil-img

190

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Mogoče si ponovno nosečka.user posted image



Ne, to sigurno nisem.user posted image


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

clock-img

10.01.2008, 22:30

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni se je tudi to zgodilo. 3 mesece po porodu sem bila še bolj suha kot preden sem zanosila, v roku 6-8 mesecev pa sem se spet grdo zredila. Ker sem spet začela vse jest, ko so krči minili. Jedla sem kot ti večkrat po malo, ampak ta malo je bilo ogromno sladkarij in kalorične hrane. Zelo malo zdravega. Tako da malo spremljajč kaj daješ v usta.user posted image

clock-img

10.01.2008, 22:31

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Pri meni je bilo enako, le da sem se v nosečnosti zredila 9 kil. Tri tedne po porodu sem imela celo 2 kili manj kot takrat, ko sem zanosila. Ko pa nisem več polno dojila in smo začeli z uvajanjem goste hrane sem se začela rediti nazaj in 2 leti in pol po porodu pristala na isti teži kot tik pred porodom. Takrat sem rekla DOST in šla na 90-dnevno dieto. Izgubila sem 15 kil in jih imam zdaj 5 manj kot takrat, ko sem zanosila.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

11.01.2008, 07:24

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: nicnic

Vem, da je spodaj že tama "kdaj v stara oblačila", ampak mene zanima nekaj drugega. Po porodu sem hitro izgubila pridobljene kg, ostali so mi samo še trije. Nato pa so začeli kg zopet naraščati in jih imam sedaj skoraj toliko kot predno sem šla rodit (rodit sem šla s +16kg). Naš mali je aktiven za znoret (11 mes.) - non stop divjam za njim, še ponoči ne spimo, non-stop se zbujamo, jem večkrat po malo,... Bolj sem aktivna, bolj pazim kaj jem... več kg imam????user posted image user posted image user posted image  

Kakšen nasvet, tolažba...



Mogoče je pa to krivo da nimaš urejeno hrano , ker tole večkrat po malem je bol tako tako. Nekaj sigurno delaš narobe. Kaj pa ješ večkrat po malo a so to sladkarije al sadje al jogurti al sendviči, tud od tega je odvisno. Mogoče imaš pa kaj s ščitnico narobe?

Mal opiš potek tvojega dneva sploh kako ješ.

clock-img

11.01.2008, 08:31

clock-img

sonjaka

pencil-img

155

Pri meni se je poznalo, ko sem nehala dojit oz. se je že občutno zmanjšalo št. podojev, imela sem pa še vedno isti apetit. Samo sem hitro ugotovila, da tako jesti ne bo šlo več...Če pa resnično ni problem v hrani, je lahko težava povezana s ščitnico.  v 1. nosečnosti sem tudi sama sodelovala v taki raziskavi. Med nosečnostjo se namreč poveča, potem pa se mora zmanjšati (ma saj nimam pojma, sem že vse pozabila)...V glavnem, med nosečnostjo oz. po njej se lahko pojavijo težave s ščitnico in to ni tako redko.

clock-img

11.01.2008, 14:58

clock-img

nicnic

pencil-img

190

Hvala punce za odgovore. Jah, tudi meni so kg začeli naraščati z uvajanjem GH in ko smo zmanjšali št. podojev. Mogoče jem preveč zvečer. Bo treba ukiniti večerne obroke, pa kakšne pudinge,...

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

clock-img

26.01.2008, 21:42

clock-img

nerka

pencil-img

134

pri meni je isto, zato pa v ponedeljek na locevalnouser posted image user posted image  komaj cakam.. moram se znebiti 15 kg!!!! po 8 mesecih po porodu je pa ze cas da pridem nazaj na svojih 60kg. ker z dosedanjo prehrano in en kup cokolade ter piskotov ne gre vecuser posted image  sm tko jezna sama nase! upam da mi bo ratalo!

clock-img

30.01.2008, 21:17

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Po prvem porodu sem takoj prišla na svojo težo. Pri 4m po porodu, so se pa kg kar začele nabirat. V ZD so mi rekli le, da so v času nosečnosti hormoni na višku. In tako se lahko zgodi tudi kasneje po porodu. Tko da jaz sem bila na koncu ( še ne leto dni po porodu) težja kot zadnji dan nosečnosti. Vzrok pa naj bi bili hormoni. Nekje po letu dni po porodu so se kg ustavli. Dol pa nikakor nočjo it.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem