cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kile gor po antidepresivih....kako nazaj dol?

clock-img

08.01.2008, 23:01

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Upam,da se bo našla katera, ki bo delila izkušnjo z mano.

Zaradi anksioznosti in paničnega sindroma sem 10 mesecev jemala AD-je.
Zelo me je "razširilo"(12 kg)...ne vem, ali zaradi samih AD-jev ali zato, ker sem se sčasoma počutila boljše in sem spet jedla.
Ker sem pač iz športnega "foha", poznam vse strokovne zadeve in finte hujšanja, oblikovanja telesa, dela na mišični masi...ampak tole je pa malo mimo mojega znanja.
Sedaj sem šla že kakšni 2 kili dol, sama od sebe, od kar jih ne jemljem več-tri tedne.
Med samim jemanjem in zdravljenjem nisem niti poskušala hujšati, itak vsak dan plavam.Pa tudi nobenih kemičnih zadev za hujšanje ne smeš ob AD-jih jemati.
Sedaj bom počasi začela delat na izgubi kg...pa me zanima, če je še katera jemala AD-je in se tako zredila...pa če je šlo potem dol brez problema...?


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

10.01.2008, 13:28

clock-img

biba 78

pencil-img

434

Jaz tudi že jem AD 7 mesecev, pa se nisem nič zredila. Prve mesece itak nisem mogla jest, ker nisem imela apetita, zdaj pa ko sem že veliko boljša in živim čisto po starem naprej, se tudi normalno prehranjujem, pa nisem nič pridobila na teži. Je pa pomoje odvisno od vsakega posameznika in od strukture telesa. Jaz sem ze po naravi bolj drobižek. 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem