cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kilce gor- hmmm...

clock-img

18.09.2006, 11:31

clock-img

JuR_ChIkA

pencil-img

30

Pozdravljene,
za mano je teden dni ločevalne diete in včeraj ko sem stopila na vago, sem bla malo šokirana; Pokazalo mi je 1+.
Hmmm, prej v letu dni nisem ne zgubla kakšne ne pridobila, pa sem se prehranjevala kar veliko in brez diet, zdaj ko pa se lotim diete, pa poskok navzgor?user posted image
Sploh ne vem a naj še nadaljujem, ali kar neham...user posted image

lp


_____________________________

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš;

clock-img

18.09.2006, 12:22

clock-img

Anonimen

mogoče si pa malo vago prestavila?? meni ena vaga pokaže +/- 2 kg.. odvisno kje je.. nova mi pa pokaže vedno isto.. oz. +/- 0,4 kg..

drugače pa probaj še par dni.. pa boš vidla.. pa npr. če prej nisi jedla večerje, je tud zdej ni treba...

clock-img

18.09.2006, 12:52

clock-img

JuR_ChIkA

pencil-img

30

Vage nisem mogla kaj gor prestavit, ker je digitalnauser posted image . Bom pa še itak vztrajala vsaj kake 2 tedna, pa bomo videli,...

lp


_____________________________

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš;

clock-img

18.09.2006, 13:23

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Svetujem ti, da še nekaj časa vztrajaš. Meni npr. pokaže več tiste dni, ko imam ovulacijo, pred, med in po menstruaciji. Sama sem se tudi prijavila k mačkam na ločevalno dieto, ampak mi ni šlo. Žal. Hrano vseeno ločujem, ampak nisem toliko obremenjena z dnevi. Po šesti uri ne jem, potrudim se, da spijem veliko tekočine.  2x tedensko obiskujem pilates in enkrat na teden plavanje. Uspeh se kaže. Pomembna pa je vztrajnost.

želim ti veliko uspeha in trdne voljeuser posted image

clock-img

18.09.2006, 15:29

clock-img

dory

pencil-img

8852

to da kile poskakujejo je cist neki normalnega...meni recimo,ko dobim M celo za +3kguser posted image ...pol cez ene tri dni je spet isto tok kot mora bit....kg nihajo tko da se ne sekiraj...kaj pa je 1kg? ze po jutranji kavi je tok na vagi :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem