cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Keksi za alergike

clock-img

09.09.2005, 16:09

clock-img

pina colada

pencil-img

139

Iščem, če bi kje našla baby kekse za dojenčke, ki so alergični na kr. mleko, se pravi, da bi bli brez mlečnih beljakovin....
A mogoče ktera ve, če sploh (in kje) obstajajo??

clock-img

09.09.2005, 16:42

clock-img

Janeja

pencil-img

2272

Mi smo kekse kupovali v Intersparu - od firme Glutano. Če imajo prav baby kekse ne vem, imajo pa kar nekaj vrst različnih ...
Poglej na polici kjer imajo razno dietno hrano.

clock-img

09.09.2005, 21:09

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Nekateri keksi brez glutena so tudi brez mleka in jajc. Poišči v Intersparu, DM, Eri... in preberi deklaracije.

L.p.

clock-img

10.09.2005, 11:21

clock-img

afnapika

pencil-img

30

Tudi na policah, kjer prodajajo bio hrano imajo kekse brez mleka, večinoma na sojini osnovi

clock-img

10.09.2005, 11:49

clock-img

pina colada

pencil-img

139

Ja, ja, en kup štacun sem že prečekirala, preberem vse deklaracije takšnih in drugačnih keksov - bio, brez glutena, sladkorja, jajc, .... pa je povsod dodano ali mleko v prahu, sirotka,.... sicer, kakšni taki s sojo so u redu, ampak zame, ne vem pa, če bi takšne kekse ponudla 7 mesečnemu otroku???? Mislim, da niso ravno primerni...

Zato pa iščem kej podobnega kot ima recimo Hipp te otroške keksiče, samo da bi bli brez mleka in mlečnih nadomestkov!

Pupe, pa vseeno najlepša hvala za pomoč!!!

clock-img

12.09.2005, 07:30

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Tudi jaz takih kot jih iščeš še nisem zasledila nikjer.

clock-img

15.09.2005, 20:57

clock-img

mkerec

pencil-img

11

Tudi jaz nisem nasla keksev za manjse od 6-7 mesecev. Potem pa je ze znal trse kekse lizati, pa kupujem v mercatorju italijansko firmo (ups pozabila ime...) sojine, ki so brez mleka, jajc ali njihovih nadomestkov.

clock-img

17.09.2005, 08:47

clock-img

malinchy

pencil-img

4

mkerec je napisal/a:

Tudi jaz nisem nasla keksev za manjse od 6-7 mesecev. Potem pa je ze znal trse kekse lizati, pa kupujem v mercatorju italijansko firmo (ups pozabila ime...) sojine, ki so brez mleka, jajc ali njihovih nadomestkov.



Mkerec, če ti ni odveč a bi mi napisala kateri keksi so to, ker jaz jih nisem našla v našem mercatorju

clock-img

21.09.2005, 00:16

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Naj cenejši so v le clercu.Short Cake Ring.cca569 sit.Pa še dobri so in krhki.Naš ima za grickat najrajši te.Pa prestice.

clock-img

04.10.2005, 22:53

clock-img

tjasa10

pencil-img

68

Baby kekse brez mleka in jajc lahko kupiš v Intersparu,
poglej pri dietni prehrani, v Celju in Mariboru jih imajo.

user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem