cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj trebušnjaki po carskem rezu?

clock-img

24.02.2005, 01:04

clock-img

Pika10

pencil-img

159

Rodila sem 8.12, zadnji poseg pa sem imela 29.12, ko sem imela rezanje podkožja tam kjer sem imela CR, ker se mi je spodaj nabirala kri. Zdaj je od tega skoraj dva meseca in jaz bi rada začela delat trebušnjake. Kdaj jih lahko začnem?Ali katera ve?

clock-img

24.02.2005, 07:00

clock-img

dory

pencil-img

8852

Naj bi se 6 tednov ne naprezala kej prevec,pol pa ce se pocutis za to ni panike....jaz sem ze prvi mesec po porodu pocela vse zivo :)

clock-img

24.02.2005, 07:56

clock-img

Anonimen

Jaz bi ti svetovala, da pokličeš v ambulanto in vprašaš. Kaj pa veš koliko časa se naprimer celijo notranji šivi oziroma kaj podobnega. Lahko da se čutiš sposobno trebušnjake delat, pa so notranji šivi še sveži (pojma nimam, ugibam). Raje vprašaj zdravike, da ne bo spet kaj narobe. Sem pa tudi jaz rodila s CR, tako da približno vem, kako to izgleda.

clock-img

24.02.2005, 07:59

clock-img

dory

pencil-img

8852

Ko sem jaz vidla par dni po CR moj trebuh sem takoj dr.Urha sprasvala kdaj loh kej zacnem migat,pa se je nasmejal pa reku naj vsaj 6 tednov le pocakam,pol bom pa vidla kako in kaj :)

clock-img

24.02.2005, 10:52

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Ja, vsaj 6-8 tednov naj bi počakale. Jaz sem potem malo probala delat, ampak me je trebuh kar hitro začel bolet. Sem raje opustila. Toliko glej, da te ne bo bolelo, ko boš delala.
Jaz sem začela hodit na aerobiko, ko je bil David star 9 mesecev. Tam smo delali dosti trebušnjakov(sem hodla na TNZ:trebuh, noge, zadnjica)in me ni nič več bolelo.

clock-img

24.02.2005, 11:05

clock-img

a&m

pencil-img

158

OJ!

Rodila sem 4.12 2005 s CR, pa delam zmerne trebušnjake.Tako so mi svetovanli, postopoma.Začela sem po pet na dan, najprej en teden....pa tako naprej.Sodiš po bolečini.

LP:muca:

clock-img

21.04.2005, 12:12

clock-img

zverka

pencil-img

9

Tudi jaz sem rodila s pomočjo CR. Počivala sem 6 tednov, ko sem imela prvi ginekološki pregled. Takrat sem vprašala ginekologonjo o trebušnjakih in ni imela nobenih zadržkov, tako da od takrat pridno telovadim. Veliko volje ti želim - rezultati bodo vidni :bravo::

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem