cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj ste vstavile mireno...

clock-img

17.09.2007, 18:57

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

med menstruacijo ali prej?

clock-img

17.09.2007, 19:02

clock-img

zajko

pencil-img

27

Peti dan menstruacije.bilo je povsem neboleče.Upam pa da bo učinkovito in brez zapletov.Jutri bo 1 teden odkar jo imam.user posted image

clock-img

18.09.2007, 08:46

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Jz sem jo ravno učeraj in sicer dobra dva meseca po porodu, M pa še nisem dobila.

clock-img

18.09.2007, 09:05

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Maja, pravijo da boli, če ne vstaviš med mensturacijo. Je to res?

clock-img

18.09.2007, 09:38

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Mene ni kaj bolelo malo zaskeli to je pa tudi vse. Skratka nič takega user posted image .

clock-img

18.09.2007, 10:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Mene ni kaj bolelo malo zaskeli to je pa tudi vse. Skratka nič takega user posted image .



po 4ih valdauser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz morem na M čakatuser posted image čisto živčna, po moje bom vsak mesc clearblue kupovalauser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.10.2007, 14:22

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sem si želela vstaviti Mireno že po parih mesecih po porodu, vendar bi  morala čakati na prvo M. po porodu. Ker še je po 8. mesecih nisem dobila, sem si jo dala vstaviti (na svojo željo) prej in vam povem, da me ni bolelo ko mi jo je G. vstavila, malo je zaskelelo... potem pa sem cel dan imela hude bolečine v trebuhu, tako da sem komaj hodila. Bolečina je naslednji dan izginila, krvavela sem rahlo 3 dni. Sedaj pa je vredu in upam, da bom ena tistih, ki bodo Mireno dobro prenašale.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem