cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj se reče "Nehala sva se dojiti"

clock-img

11.07.2006, 11:38

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Tiste, ki ste dlje časa dojile, po kolikem času ste lahko rekle, no, zdaj sva se pa nehala dojiti. Je bilo to že po enem dnevu brez, ko se niti otrok ni "silil" oziroma hotel več pocrkljati ali pa se to lahko z gotovostjo reče šele po več dnevih "abstinence"?user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

11.07.2006, 11:39

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Pomojem bo treba kaksen teden ali dva pocakat..user posted image user posted image Nikoli ne ves kdaj si jo mocno zazeli.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

11.07.2006, 11:49

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ja ima seven kar prav.user posted image

Počakaj kašen teden da se ti slučajo ne bo ponči potregel kar samuser posted image , tako kot se je meni ker sem se preveč hvalila že neslednji danuser posted image

clock-img

11.07.2006, 11:51

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Ja kar počakat 14 dni nikoli ne veš kaj se spomnijo.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

11.07.2006, 12:13

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mi smo se nehali dojiti en teden nazaj user posted image  user posted image  user posted image
Sicer ponoči še neki protestira in cmoka, ampak mi ne leze več pod majico.
Jaz mislim (upam) je to res konec.

Star je 15 mesecev.

clock-img

11.07.2006, 13:13

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Ja, tak nekak, ko se vsaj ene tri dni ne spomni...ker moja se od aprila, ko sva nehali še zelo intenzivno spominja svoje drage joške.
Veš kaj mi je rekla zadnjič user posted image .
,,Ko bo tvoj cici spet popravljen in ne bo več kisel, bom spet malo didala, dobro?!"
Mi kar slabo postane, ko pomislim, kaj bo oktobra.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

11.07.2006, 14:17

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Pri meni je bilo kar prvi dan, ker se je tamala sama odločila, da ima tega dovolj user posted image

clock-img

12.07.2006, 08:46

clock-img

L&F&B

pencil-img

342

Jaz sem mislila, da se je odstavil tam nekje okoli leta, pa potem še vedno tu pa tam nekaj povlekel, so pa bili razmaki veliki, na par dni. Sam tistih par požirkov ne vem, če je omembe vrednih.

clock-img

12.07.2006, 14:47

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Moj se je kar en dan (pri enem letu) odločil, da ne bo več in res ni nikoli več. Ponujala mu potem več nisem, sam pa tudi ni več pokazal želje. In sva nehala.

clock-img

13.07.2006, 09:07

clock-img

Anonimen

Ja kako to mislite, počakat 14 dni, ker nikoli ne veš, česa se spomnijo. Pa menda ja ne boš po enem tednu kar "postregla", če si zaželi?

clock-img

13.07.2006, 09:20

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ja kako to mislite, počakat 14 dni, ker nikoli ne veš, česa se spomnijo. Pa menda ja ne boš po enem tednu kar "postregla", če si zaželi?


Ja to tudi meni ni jasnouser posted image user posted image .ko moj ni več kazal interesa, sem se jaz odločila da je konec in tako je bilo! Zakaj bi se čez par dni spet priklopil-brez veze ga kr nekaj mešat-pa enkrat ja, drugič ne...pol pa res ve, da lahko vse doseže kar si zaželi!

clock-img

13.07.2006, 22:52

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Veš kaj mi je rekla zadnjič user posted image .
,,Ko bo tvoj cici spet popravljen in ne bo več kisel, bom spet malo didala, dobro?!"



user posted image user posted image user posted image
Ta je pa dobra. So prav posrečeni ti naši malčki, kaj?

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

14.07.2006, 09:25

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

No, jaz sem probala tako narediti s tem najinim dojenjem, da se mi ne bi bilo treba iti kakšnih "skrivalnic" in mazati dojke s čim, pa ga prepričevati, da mleka ni ipd. Želela sem, da se odstavi sam. So me pa dojke sedaj v user posted image  že precej bolele, tako da sem si sama pri sebi rekla, da največ tja do starosti 2 let še potrpim (še en mesec), pol bo pa treba nekaj narediti, sicer bo oktobra, ko pride nov družinski član, kar hudo. No, pa se sedaj že od nedelje ni niti probal pocrkljati, niti ni silil vame ali mi dvigal majice.user posted image  Tako da lahko sedaj pa že rečem, da sva se nehala dojiti, kaj?! Ker tudi če bi sedaj "rinil" vame, mu ne bi pustila. Me je pa ravno to zanimalo, če se otrok po določenem času še lahko spomni na to "svoje" dojenje, ali pa pozabi. Ampak, Muki, vidim, da Nežo še vedno mika, hehe, kva je luštna s temi svojimi izjavami.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem