cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj se opazijo -kg?

clock-img

07.04.2008, 12:05

clock-img

Anonimen

Punce, mene pa znaima po kolikih izgubljenih kg se je dejansko videlo, da ste shujšale - da je opazila okolica? Seveda bi bilo dobro, da napišete še začetno težo, višino in izgubljene kg - ali pa vsaj koliko kg ste imele preveč in koliko jih je šlo dol - ali pa prejšnjo in novo konfekcijsko številko.

clock-img

07.04.2008, 12:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

moj dragi in moja ožja familija je to opazila po enih -6 kg, ker se mi na obrazu najprej pozna.

Zdaj imam 11 kg manj pa me ostali sprašujejo....hm, nekaj je novega na tebi, ne vem sicer še kaj....a si si lase pobarvala...zgledaš čudovito....

ampka redko keremu kapne, da gre za primanjklaj kguser posted image user posted image


očitno jih mam oz. mela veliko preveč, da bi se mi takoj poznalo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.04.2008, 20:42

clock-img

Anonimen

No, jaz mam -5kg, pa sem se gledala, pa ni opazit nič, moj tudi pravi, da ne bi vedel... No, pa sem danes oblekla kavbojke in sem bila presenečena kako z lahkoto sem jih oblekla in nič ni čez majalo. user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2008, 07:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja to pa je res, da po oblekah najprej vidiš....ampak meni je zdaj vse kar fejt prevelko ....spet bo moja denarnica trpela v šopingu

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

08.04.2008, 09:46

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ja to pa je res, da po oblekah najprej vidiš....ampak meni je zdaj vse kar fejt prevelko ....spet bo moja denarnica trpela v šopingu



Užival pa boš, ko boš nove obleke kupovala.user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

09.04.2008, 14:17

clock-img

gojska

pencil-img

1128

veš kaj jaz sem surlo vlekla, ko sem zgubila 5kg pa noben nič. Pol sem se pa tolažla, da sem se prej tko dober znala oblečt, da se ni vidlouser posted image user posted image
Zdaj imam pa končno -10kg pa jih je že nekaj reklo, da kolk sem fajn user posted image Sploh pa to nima veze, važen je da mi ni treba več s puloverji  riti zakrivatuser posted image

clock-img

09.04.2008, 17:53

clock-img

lira22

pencil-img

35

Pr men so ljudje opazli pri -8 kg! Šele zdej mi kdo reče: "a si ti mogoče kej shujšala?" Hlače so mi bolj na komot.... Sam stare hlače pa še vedno dobim sam do pol bedre.....user posted image

clock-img

10.04.2008, 14:55

clock-img

gojska

pencil-img

1128

.... Sam stare hlače pa še vedno dobim sam do pol bedre..... [/quote

men je dal moj ene kavbojke, to že leta nazaj in rekel, ko boš pa tele kor spravla ti dam pa za noveuser posted image user posted image user posted image

Sem jih zadnjič tlačla nase, pa sem v njih kot krvavica zgoraj počena, da ne govorimo, da sem se premikala ko robotuser posted image

clock-img

10.04.2008, 15:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

men je dal moj ene kavbojke, to že leta nazaj in rekel, ko boš pa tele kor spravla ti dam pa za noveuser posted image user posted image user posted image

Sem jih zadnjič tlačla nase, pa sem v njih kot krvavica zgoraj počena, da ne govorimo, da sem se premikala ko robotuser posted image



Ja, pa je pol dal za nove? user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem