cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj privič ven po CR

clock-img

01.10.2007, 09:58

clock-img

Anonimen

Pred 11 dnevi sem imela CR. Ob odhodu domov mi je G 2x zabičal da ne smem še 14 dni ven, torej do 21 dni po CR.
Meni pa se že sedaj meša v stanovanju, pred porodom sem bila 2 meseca non stop noter zaradi vročine in zatekanja, sedaj moram spet bit noter in sem vsa nervozna. Počutim se super, z Žanom je vse v najlepšem redu in res ne vem kako bi nama kakih 15 min na sončku in svežem zraku lahko šlodilo. Kvečjemu bi nama bilo v korist.

Kakšne so vaše izkušnje in mnenja?

clock-img

01.10.2007, 10:05

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Odvisno od tvojega počutja. Če se dobro počutiš, kar pojdi malo ven. Samo počasi in pomalo. Pa pazi, da ne boš premalo oblečena. Sonce je sicer še kar toplo, samo hitro malo zapiha hladen veter, pa se lahko fino prehladiš.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

01.10.2007, 10:17

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Jaz sem imela 1. CR pa mi nihče ni rekel, da ne smem 14 dni venuser posted image  ... če se toplo oblečeš (kot prvi cmokec), res nima kaj biti...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

01.10.2007, 10:34

clock-img

zoom zoom

pencil-img

977

2x rodila s CR in obakrat sem bila že zelo hitro zunaj, prav tako tamala dva. Mogoče se samo malo bolj oblečeš , da ti popek ne gleda ven, drugače pa če se dobro počutiš pa kar ven na sonček, dokler je še.
Tudi meni ni nihče rekel, da ne smem ven.

clock-img

01.10.2007, 11:00

clock-img

emaa

pencil-img

7450

CR sem imela konec novembra, 5 dni po CR sem veselo vsak do 3x šla iz porodnišnice LJ do KC k Davidu po prepišnih hodnikih. Pa tudi ven kdaj po užitno hrano. Samo glej, da se oblečeš, kar se pa ostalega tiče, ti bo že telo povedalo kdaj imaš dovolj, saj te hitro opozori kdaj je čas za počitek. 

clock-img

01.10.2007, 11:01

clock-img

Anonimen

Jaz sem šla čez kakšen mesec, ker sem bila prej preslabotna.

clock-img

01.10.2007, 11:02

clock-img

Anonimen

Aja, srček, ti si to, sem šele zdaj videla.

Ja kako, a ti si potem imela CR? Kako pa to?

clock-img

01.10.2007, 11:18

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Sem šla že par dni po prihodu domov. Ampak sam do vrtca pa nazaj, pa sem bila že utrujena. Ampak ven na klopco greš pa komot mal se posončit.

clock-img

01.10.2007, 11:55

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Aja, srček, ti si to, sem šele zdaj videla.

Ja kako, a ti si potem imela CR? Kako pa to?



Jap,po 6 urah stanja na 3 cm so me odprli ko konzervo in žana ven potegniliuser posted image user posted image user posted image .če bi ga čakali bi bla še danes nosečauser posted image .
je bla zdaj patronažna tukaj in naju kar ven poslala na zrak,naj ne serjem,da če se dobro počutim naj kar grem za kakih 15 min ven z njim,se bom boljše počutila jaz in on.jupijej,se že gremo oblačit.

clock-img

01.10.2007, 15:39

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: srček

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Aja, srček, ti si to, sem šele zdaj videla.

Ja kako, a ti si potem imela CR? Kako pa to?



Jap,po 6 urah stanja na 3 cm so me odprli ko konzervo in žana ven potegniliuser posted image user posted image user posted image .



Aha, to je bilo potem tako kot pri meni, samo da so pri meni čakali 3 ure.

No fajn, samo  da si rodila.user posted image

clock-img

01.10.2007, 19:20

clock-img

Anonimen

Jaz sem šla 10 dan po CR prvič ven. Me s konji ne bi ustaviliuser posted image  Se mi je kar mešalo od zaprtih prostorov. Od svežega zraka še noben ni umrluser posted image

clock-img

01.10.2007, 23:22

clock-img

nektarina

pencil-img

858

Tudi meni ni nobeden nič rekel. Iz bolnice sem  odšla  točno po enem tednu in sem bila takoj zunaj. Le moja user posted image  user posted image  sta morala ostat v stanovanju pa še to  samo  za 2 dni ker smo bili že naročeni pri pediatru. Počutje  je bilo super pa še poletje je bilo. Telo ti že pove kako in kaj.  

clock-img

02.10.2007, 17:15

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

Obakrat sem rodila s CR in šla kmalu ven. Res je, da sem rodila poleti, ko je bilo vroče. Ven sem šla naslednji dan po prihodu iz porodnišnice (9. oz. 8. dan). S sprehodi nisem pretiravala vsaj še ene 14 dni. Vse je odvisno od tvojega počutja.

clock-img

02.10.2007, 17:54

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Jaz sem šla ven teden dni po CR, mi noben ni rekel, da nebi smela. Je res da sem bila še prešibka za sprehode, ampak malo na zrak z otrokom pa sem šla.

clock-img

09.10.2007, 09:55

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem šla ven šele 3 tedne po CR, čeprav sem se dobro počutila. Bolje da potrpiš malo dlje v stanovanju kot pa da je kaj narobe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem