cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj po porodu kopanje v morju?

clock-img

28.06.2006, 23:29

clock-img

Nattka

pencil-img

249

Kako je s kopanjem v morju 2 meseca  po porodu? Pa še šivan presredek sem imela (če to kaj vpliva na to). Moja G je na dopustu, pa zato tukaj sprašujem, če slučajno katera ve kako je s tem?
Hvala LP

clock-img

28.06.2006, 23:51

clock-img

rija

pencil-img

15589

Če nimaš več čišče in te rana ne peče, se po moje lahko čisto normalno kopaš...pa morska voda je prav blagodejna....jaz sem se kopala 14 dni po laparoskopiji, pa so šivi zvečer pod tušem kar frčali z mene....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 28.6.2006 23:52:02 >

clock-img

29.06.2006, 06:55

clock-img

srki

pencil-img

9222

Se pridružujem mnenju Rije. Saj verjetno ti šišča več ne traja, ali pačuser posted image .

clock-img

29.06.2006, 07:07

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Res je dokler traja čišča in so šivi še sveži je bolje,da se ne kopaš,če imaš samo še malo čišče lahko med kopanjem poskusiš s tamponom,če jih prenašaš.Ampak res samo med kopanjem,ker ni dobro,da bi bilo spodaj predolgo zaprto.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem