cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj naj zamenjam aptamilAR

clock-img

11.04.2006, 23:21

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Zdravo...naša pupa že od 6 meseca pije aptamilAr proti polivanju. Tako pozno ga je začela piti, ker je tako pozno začela polivati (imela zdrvastvene težave). Sedaj ne poliva več...in jaz ne vem kdaj naj ji zamenjam mleko? Stara je 8 mesecev in premišljujem da bi kupil hipp 3 ki je tudi cenovno bolj ugodon...ali pa naj do 1 leta ostanemo na aptamil Aruser posted image
 
Hvala za odgovore

clock-img

12.04.2006, 07:01

clock-img

muha1

pencil-img

666

Jaz bi na tvojem mestu počakala do enega leta, če ji to mleko ustreza.

clock-img

12.04.2006, 08:00

clock-img

usa

pencil-img

228

                                                                                                     
Jaz sem moji pupi dajala apramil AR skoraj do 1 leta.Aptamil AR sem pa nabavljala v mullerju, ki je enkrat cenejši kot v lekarnah in v drugih otroških trgovinah.


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.

clock-img

12.04.2006, 10:30

clock-img

kimi

pencil-img

3836

 
Mleko ji paše...pa se mi zdi da je tudi bolj hranljivo,ker je tako gosto. Kupujem ga v Millerju....in ga bova uporabljali do 1 leta.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem