cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj mleko st. 2?

clock-img

08.08.2009, 13:35

clock-img

simonakr

pencil-img

1668

Naša bo čez dober teden star 6 mesecev in trenutno je na Aptamilu 1.

Zanima me kdaj ste začele uporabljat mleko st. 2? In kako so prenesli spremembo?
Hvala za odgovore

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

clock-img

08.08.2009, 13:48

clock-img

misa4

pencil-img

637

Pri šestih mesecih smo zamenjali, brez problema.

clock-img

08.08.2009, 18:14

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Ko sem porabila zalogo enke, to je bilo pa nekje pri 6,5 mes. Saj mleko je čisto isto, istega okusa, le bolj kalorično je.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

09.08.2009, 15:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Meni je pa zadnjič rekla P, da mleko št. 2 sploh ni bolj kalorično, ampak le manj prilagojeno. user posted image In da lahko dajem 1-ko tudi enega leta. user posted image A ve katera kaj o tem? Jaz sem prvič slišala...

clock-img

09.08.2009, 15:34

clock-img

miapia

pencil-img

1748

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni je pa zadnjič rekla P, da mleko št. 2 sploh ni bolj kalorično, ampak le manj prilagojeno. user posted image In da lahko dajem 1-ko tudi enega leta. user posted image A ve katera kaj o tem? Jaz sem prvič slišala...


Mogoče bi bilo bolje, da bi rekla bolj nasitno. Manj prilagojeno čemu? Nič ne bi bilo narobe , če bi dajala 1 do 1 leta, samo ta mleka so z namenom narejena po številkah, se ti ne zdi? Ne vem pa, česa se bojiš?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

09.08.2009, 22:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni je pa zadnjič rekla P, da mleko št. 2 sploh ni bolj kalorično, ampak le manj prilagojeno. user posted image In da lahko dajem 1-ko tudi enega leta. user posted image A ve katera kaj o tem? Jaz sem prvič slišala...


Mogoče bi bilo bolje, da bi rekla bolj nasitno. Manj prilagojeno čemu? Nič ne bi bilo narobe , če bi dajala 1 do 1 leta, samo ta mleka so z namenom narejena po številkah, se ti ne zdi? Ne vem pa, česa se bojiš?



Ničesar se ne bojim. Samo vprašala sem.

clock-img

09.08.2009, 22:35

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

ko ti zmanjka 1. kupi 2. in bo vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2009, 09:10

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni je pa zadnjič rekla P, da mleko št. 2 sploh ni bolj kalorično, ampak le manj prilagojeno. user posted image In da lahko dajem 1-ko tudi enega leta. user posted image A ve katera kaj o tem? Jaz sem prvič slišala...



Razlike so minimalne, gre le za to, da je 2 prilagojena za dojenčke, ki že jejo GH. Tako mi je razložila pediatrinja. Če pa pogledaš obe škatli in sestavine 1 in 2, potem vidiš, da so sestavine enake, le po količini se minimalno razlikujejo. Pa 2 je minimalno MANJ kalorično kot 1 (gre za par kalorij). In ja, 1 lahko pije do 1. leta brez problema, je rekla pediatrinja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem