cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj dokončno zmanjka mleka?

clock-img

16.09.2007, 20:22

clock-img

kamy

pencil-img

132

Spoštovane mamice!
Ker sem pred 4M prenehala dojiti me zanima kdaj dokončno zmanjka mleka??? Ja sliši se morda čudno ampak meni ko stisnem bradevico malenkost tekočine še vedno priteče!!!In kaj to pomeni? Če ima katera podobno težavo vas vljudno prosim za čimprejšnji odgovor!

Hvala in lep pozdrav!
Kamy

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 17.9.2007 18:39:41 >

clock-img

16.09.2007, 20:24

clock-img

Anonimen

ja ene par mesecev še traja. kolegici ne vem če ni več k eno leto še mleko vedno teklo če je stisnila bradavico

clock-img

16.09.2007, 20:27

clock-img

visnjaaa

pencil-img

781

To je čist normalo. Men je še po enem letu po končanem dojenju priteklo ven, če sem stisnila bradavico. user posted image

lp

clock-img

17.09.2007, 07:43

clock-img

April

pencil-img

5459

pri men po parih dneh ni več blo mleka. je pa res, da sem bila že 5 m noseča.

clock-img

17.09.2007, 10:06

clock-img

simona76

pencil-img

255

Tudi meni je še zelo dolgo (sigurno več kot pol leta) ven teklo mleko (če sem stisnila). Normalno.

clock-img

17.09.2007, 18:43

clock-img

Anonimen

Men je še po enem letu po končanem dojenju priteklo ven, če sem stisnila bradavico. user posted image



Enako, po dobrem letu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem