cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj boki čist nazaj?

clock-img

02.10.2007, 17:50

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

Kdaj pa gredo boki čist skupaj...Baje 9 mesecev nosočnost traja 9 odhaja...

clock-img

02.10.2007, 19:21

clock-img

tascha

pencil-img

482

Ja bo to kr držalo. Toliko časa kot grejo narazen, grejo potem tudi skup.user posted image

clock-img

02.10.2007, 20:07

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Al pa nikoli več user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

02.10.2007, 20:54

clock-img

Anonimen

Meni se ni zdelo, da so bili kdaj drugačni.

clock-img

02.10.2007, 21:02

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni se tudi ni zdelo, da bi bili kaj bolj vzunaj user posted image

Sicer pa, če je trajal 9 mesecev, da so šli nazaj, so se zdaj ravno spet začeli širit user posted image

clock-img

02.10.2007, 21:28

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

men so šli narazen, ker sem v trebuh že skor ista, kavbojke pa ne grejo gor...najmanjšeuser posted image srednje že grejo, ko pa pred 2 mesecema tud niso šle...

ta pa da nikoli ne grejouser posted image sem že tud slišala

clock-img

03.10.2007, 08:46

clock-img

Majabo

pencil-img

553

9 mesecev - bo kar držalo

clock-img

04.10.2007, 21:24

clock-img

ronja

pencil-img

15289

No, pri meni je bilo bolj 9 tednov kot 9 mesecev... Res pa se nisem pretirano zredila (9 kg) in obožujem športuser posted image in sem še dan pred porodom veselo kolesarila okoli, porod je bil pa normalen, samo dolgo je trajal.

Kile niso hotele nikamor, dokler nisem smela športat, potem je šlo pa ko šus. Skratka po kakih 2 mesecih sem bila približno ista, v boke vsekakor, na pasu imam pa še 1 cm več, ampak ker vsega skup ni veliko (64), se ne sekiram.

clock-img

04.10.2007, 21:43

clock-img

miškot

pencil-img

124

ja, ker sm jaz p dveh mesecih (med nosečnostjo sem se zredila za 20 kg) tut že skorej ista, pa kavbojke vseen ne grejo gor. Mi je pa ginekologinja povedala, da zna it, da sploh ne bojo ši nazaj in da niso v starih časih zaman govorili, da porod naredi žensko...

clock-img

05.10.2007, 09:19

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Meni se zdi, da imam celo rit bolj ploščato. Ne vem no, tista vboklina v križu, če bi me gledal od strani je ful manjša, kot je bila prejuser posted image . Nekaj je sigurno fora v bokih, nekaj pa v tistem, kar je na bokihuser posted image .
Drugače sem 4,5 mesecev po porodu bolj suha kot sem bila pred nosečnostjo, čeprav sem se zredila za 19 kg.
Ampak ta moja rit in boki so pa res zdej mal čudni...user posted image

clock-img

05.10.2007, 18:28

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

ja,,,meni so tud rekli, da lahko pa, da sploh ne grejo...jaz sem se 11 zredila,,,,zdaj pa težko gre dol še 4...pa tud športam, ampak ni še...pa ne morm tolk hlač novih kupit...najprej sem ene, ko sem pršla iz porodnišnice-zdaj so mi prevelike...ne vem,,,nič mi kaj ne sede..imam spet isto št. skor kot prej,,,ampak širše boke...ja.men je mama rekla, da te po porodu bolj "žensko" nardiuser posted image

clock-img

07.10.2007, 17:10

clock-img

suky

pencil-img

160

Nikol ne grejo čist nazaj! Mam že isto kil kot pred nosečnostjo pa ne spravim vseh hlač gor ravno čez boke...user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

clock-img

07.10.2007, 18:46

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

ne govori tegauser posted image men grejo zdaj moji boki ful naživce, vsa sem raštelana

clock-img

08.10.2007, 19:07

clock-img

kety99

pencil-img

113

Joj jest sem se tud v boke ful razširla, pa že prej sem jih mela! Drugače pa sem jaz zdaj 3 mesece po porodu in spravim večino hlač že nase, ampak čisto vseh pa ne...in če sem iskrena imam občutek, da jih nikdar več ne bom spravila gor...res pa je, da imam še 4kg plusa...no bomo vidl, bo treba še malo počakat!

clock-img

10.10.2007, 13:55

clock-img

tonja

pencil-img

1112

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, pri meni je bilo bolj 9 tednov kot 9 mesecev... Res pa se nisem pretirano zredila (9 kg) in obožujem športuser posted image in sem še dan pred porodom veselo kolesarila okoli, porod je bil pa normalen, samo dolgo je trajal.

Kile niso hotele nikamor, dokler nisem smela športat, potem je šlo pa ko šus. Skratka po kakih 2 mesecih sem bila približno ista, v boke vsekakor, na pasu imam pa še 1 cm več, ampak ker vsega skup ni veliko (64), se ne sekiram.



Pa si potem, ko si se začela ukvarjati s športom, normalno dojila? Ker mene je ravno tega strah user posted image

clock-img

10.10.2007, 22:13

clock-img

frufru

pencil-img

2857

IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, pri meni je bilo bolj 9 tednov kot 9 mesecev... Res pa se nisem pretirano zredila (9 kg) in obožujem športuser posted image in sem še dan pred porodom veselo kolesarila okoli, porod je bil pa normalen, samo dolgo je trajal.

Kile niso hotele nikamor, dokler nisem smela športat, potem je šlo pa ko šus. Skratka po kakih 2 mesecih sem bila približno ista, v boke vsekakor, na pasu imam pa še 1 cm več, ampak ker vsega skup ni veliko (64), se ne sekiram.



Pa si potem, ko si se začela ukvarjati s športom, normalno dojila? Ker mene je ravno tega strah user posted image

Ja, samo pit je treba več. Kar se pa kil in bokov tiče, pa ni pravila. Jaz vse od prej oblečem nase na rit, samo zgoraj je ostal en fredov obročuser posted image user posted image user posted image  Mimogrede, fajn imeuser posted image

clock-img

11.10.2007, 20:31

clock-img

mami_miki

pencil-img

1723

ja,,,jaz še tud 4 kg....te pa nikamor ne grejouser posted image

clock-img

12.10.2007, 14:29

clock-img

nežek

pencil-img

14

jest sm po enem tednu izguila vse kg, zdaj po 6mesecih po porudu pa mam clo 3kg manj kot prej. Po 14 dneh sem loh oblekla stare kavbojke - kolk sm se dobro počutila!!! Zdj so mi pa še clo najbolj ozke kavbojke ohlabne. Skupaj sem se zredila cca 12 kg. Ni kaj, tamala vse pobere user posted image

clock-img

13.10.2007, 11:59

clock-img

urskas

pencil-img

683

meni so šli po prvem porodu kar hitro nazaj (cca 2-3mesece), Drugič pa približno 7 mesecev. No malo moram še shujšat,da bom nase spravila ta stare kavbojke...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem