cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj alergija izgine?

clock-img

29.01.2006, 08:56

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Zgleda, da je tudi moja hči alergična na hrano, ampak še ugotavljamo na katero. Zanima pa me, v kolikem času po zadnjem zaužitju alergene hrane znaki alergije izginejo? Vem, da se pojavijo do 72 ur po zaužitju, ne vem pa kdaj izginejo?

Ali je brokoli tudi alergen? Sumim, da bi lahko bila alergična na banano, brokoli ali Hippove mlečne kašice (morda na tisto z breskvijo in marelico).

clock-img

29.01.2006, 18:26

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Izboljšava stanja lahko traja kar nekaj časa - pri naši je pbl. 14 rabilo, da se je izboljšalo (sumimo na alergijo na mleko in morda tudi jajca), tako da sem zdaj na strogi dieti brez jedi, ki vsebujejo karkoli od teh sestavin. Se je pa alergija na srečo pojavila še v času, ko sem jo izključno dojila, tako da mi ni bilo treba ugotavljati, če je alergična na kaj od tega.

clock-img

29.01.2006, 18:28

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Če je alergična na mleko, je velika verjetnost, da je dobila alergijo zaradi Hippove mlečne kaše.

clock-img

29.01.2006, 21:51

clock-img

tins

pencil-img

385

Zaradi pesticidov, s katerimi so škropljene, so pogosto alergene banane. Tudi marelice bi lahko bile, za brokoli pa dvomim. Če bi bila alergična na mleko, bi najbrž imela kake težave že prej. Ukini banane, pa boš videla, če bo kaj bolje!

clock-img

30.01.2006, 20:59

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Naš tudi ohrovta in brokolija ne sme.(Odsvetovana zelena zelenjava).Pri našem tamalem,je telo rabilo cca14 dni,da se je prepucalo,potem,ko so mu odkrili alergijo na mleko. Ukini banano,tudi meni so tako rekli.

< Sporočilo je popravil KODA -- 30.1.2006 21:01:36 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

30.01.2006, 22:03

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Hvala za nasvete! Zdaj sva 3 dni jedli krompir in jabolko, ter Bebijevo žitno kašico na mojem mleku, pa so pikice skoraj izginile. Zdaj bom pa počasi ugotavljala, kaj ji ni ustrezalo!

clock-img

31.01.2006, 07:35

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Največ otrok je alergičnih res  na mleko so pa tudi breskve zelo alergene in pri dieti tudi prepovedane.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem