cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kavitacija - vaše mnenje...

clock-img

23.04.2010, 15:59

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Sodelavec je šel in ga je res precej manj skupaj, nima več trebuha, 'jahalnih' oprijemalk na bokih...

slišala sem, da je metoda baje uspešna, ampak sa naj bi se že neke tožbe pripravljale, ker naj bi nekaterim poleg maščobe poškodovali tudi kosti...user posted image

Zanima me vaše (če se da, strokovno!) mnenje...

clock-img

23.04.2010, 18:09

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

Sama sem bila pred kratkim prvič in sem zelo zadovoljna, zato bom vajo ponovila user posted image Na kak način pa naj bi poškodovali kosti user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

23.04.2010, 22:51

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

-ker kot naj bi maščobne celice 'razbijal' z UZ tudi kostne celice...

Koliko si pa plačala in koliko te je 'pobralo' prvič, če ni skrivnost...?

clock-img

24.04.2010, 12:51

clock-img

jakaracman

pencil-img

2011

Jaz mislim,glede na moje zdravstveno predznanje, da kosti ti definitivno ne more poškodovati, škodo pa lahko naredi tistim, ki ali ne pijejo zadosti ali imajo zdr. težave, kot je povišan holesterol in podobno.po tretmaju je potrebna tudi fizična aktivnost, pa limfna drenaža in tako naprej. Če se boš odločila se odloči za usposobljen center, kjer se spoznajo na zadeve. Koliko koga pobere je pa različno, več špeheca imaš boljši bo prvi rezultata. Seveda, pa se ob neizboljšanih prehranjevalnih navadah vse vrne z obrestmi.

clock-img

24.04.2010, 16:07

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

-ker kot naj bi maščobne celice 'razbijal' z UZ tudi kostne celice...

Koliko si pa plačala in koliko te je 'pobralo' prvič, če ni skrivnost...?




Plačala sem 100 EUR za 1 obisk, če vzameš 3, dobiš 4. gratis user posted image Hodim pa v Vitaline v Grosuplje. Najprej kavitacija, potem pa 20 minut limfne drenaže in nato še pol ure hipoxi vadbe. Tako naj bi bil najbolj uspešen. Jaz sem imela tokrat za zg. del (trebuh, pas) in zgubila 3 cm čez pas, in 1 čez trebuh user posted image . Vzela si bom še 2 obiska za trebuh in 2 za noge, sicer pa hodim na hipoxi že 10 dni, jem "pravilno" in sem shujšala 2 kg, skupno v pas 4 cm, trebuh 4 cm, boke 2 cm, stegna 1 cm user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

26.04.2010, 11:15

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Poročaj, prosim, o rezultatih...
Hvala

clock-img

28.04.2010, 13:47

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Zanima me vaše (če se da, strokovno!) mnenje...


Moje ne -strokovno mnenje: Ob tako briljantni ceni za en sam obisk bi shujšala celotna moja družina.user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

02.05.2010, 17:03

clock-img

eva Ana

pencil-img

439

Samo za info:

moja prijateljica dela v zelo znanem hotelu, kjer delajo z kavitacijo in kaka 2 meseca nazaj je ena eni stranki s kavitacijo črevesje poškodovala! Kavitacija pušča dolgotrajne zdravstvene težave-preverjeno!
Kakor koli! Jaz absolutno sem proti!!!

clock-img

11.05.2010, 09:48

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

IZVIRNO SPOROČILO: eva Ana

Samo za info:

moja prijateljica dela v zelo znanem hotelu, kjer delajo z kavitacijo in kaka 2 meseca nazaj je ena eni stranki s kavitacijo črevesje poškodovala! Kavitacija pušča dolgotrajne zdravstvene težave-preverjeno!
Kakor koli! Jaz absolutno sem proti!!!



Kako so pa to ugotovili? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

11.05.2010, 09:49

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Poročaj, prosim, o rezultatih...
Hvala



Prejšnji teden sem imela že drugo kavitacijo in sem spet super navdušena in zadovoljna, spet -3  čez trebuh, boki -1...seveda, tam je res najstarejša maščoba user posted image  user posted image   ..... me prav zanima kolk bo šlo na nogah "stran" user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

14.05.2010, 11:09

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Poročaj, prosim, o rezultatih...
Hvala



Prejšnji teden sem imela že drugo kavitacijo in sem spet super navdušena in zadovoljna, spet -3  čez trebuh, boki -1...seveda, tam je res najstarejša maščoba user posted image  user posted image   ..... me prav zanima kolk bo šlo na nogah "stran" user posted image



A se pozna tudi kaj na celulitu ali samo na špehcu?

Jaz bi rabila samo celulit skint

clock-img

15.05.2010, 08:32

clock-img

dolenjka

pencil-img

11112

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Poročaj, prosim, o rezultatih...
Hvala



Prejšnji teden sem imela že drugo kavitacijo in sem spet super navdušena in zadovoljna, spet -3  čez trebuh, boki -1...seveda, tam je res najstarejša maščoba user posted image  user posted image   ..... me prav zanima kolk bo šlo na nogah "stran" user posted image



A se pozna tudi kaj na celulitu ali samo na špehcu?

Jaz bi rabila samo celulit skint



Kolikor sem seznanjena ja, ker je point, da topi oz. razbija maščobne blazinice. Imam v sredo prvo za noge, pa bom lahko kaj več povedala....

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

clock-img

16.05.2010, 07:36

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

No, daj prosim za kaj več info

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem