cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katero sadje, če dojim?

clock-img

16.02.2007, 21:19

clock-img

jasnika

pencil-img

887

mene pa zanima katero sadje lahko jem ko dojim, berem da banane in hruške, kaj pa grenivke, jabolka, pomaranče,..??

lp

< Sporočilo je popravil Mič -- 16.2.2007 21:20:20 >


_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

clock-img

16.02.2007, 21:21

clock-img

Anonimen

Vsako, na začetku v majhnih količinah potem pa postopoma več, če ni reakcij na dojenčku.

clock-img

16.02.2007, 22:47

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Zmerne količine sadja (opazuješ reakcije na dojenčku); jagode (alergije) in agrumi (rdeča ritka) so odsvetovani v času dojenja.

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

17.02.2007, 08:59

clock-img

Clody

pencil-img

578

Jaz pojem ogormno banan in jabolk, kivijev, našijev, malo manj hrušk in sliv(vetrovi),zelo malo pa citrusov, skoraj nič, nič jagod.

_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

clock-img

17.02.2007, 10:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.02.2007, 12:48

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Jedla vse in to v ogromnih količinah (sem obsedenka s sadjem user posted image ). Ni bilo nobenih reakcij - če bi bile, pač tistega ne bi jedla.

clock-img

17.02.2007, 15:48

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Rodila sem aprila in je bila ravno sezona jagod in se nisem mogla upret. Začela sem najprej z tremi in ni blo reakcije in nato vedno več. Potem sem jih jedla v ogromnih količinah, vrtnih in gozdnih,mjam. Po češnjah pa sem opazla, da jo črviči in sem tam pa tam samo kakšno pojedla. Čeprav drugače ni imela težav s krči.

Najprej začni z majhnimi količinami in če ni reakcije je vse ok. Še dobro je zauser posted image   da čimveč vitaminov dobiš.

_____________________________

Gremo veselo.

clock-img

17.02.2007, 19:18

clock-img

livia

pencil-img

2395

Pri tem vprašanju je spet 100 teorij.

Meni je patronažna rekla, naj nekaj časa na začetku ne jem svežega sadja, ampak samo v kompotu, pa solate tudi ne. In naj po 4 tednih začnem počasi s krhljem jabolka na dan.
Pediatrinja me je pa skoraj nadrla,, da zakaj ne jem svežega sadja in solate.

Moj nasvet: Jej vse, kar ti paše. Na začetku pa probaj po eno novo sadje na dan, da vidiš, če kaj vpliva na otroka.

clock-img

17.02.2007, 20:27

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz edino jagod nisem jedla.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

17.02.2007, 22:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.02.2007, 23:23

clock-img

Princess Mononoke

pencil-img

167

Nam so rekli, da lahko se je vso hrano ki smo jedli v nosečnosti, ker naj bi bil dojenček že navajen na njo iz maternice. Jaz sem se izogibala edino kavi, alkoholu in čokoladi. Sem pa ugotovila da če sem jedla grozdje (kar nisem jedla med nosečnostjo), jo je napenjalo in sem se tega pač malo bolj izogibala. 

clock-img

17.02.2007, 23:57

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Zmerne količine sadja (opazuješ reakcije na dojenčku); jagode (alergije) in agrumi (rdeča ritka) so odsvetovani v času dojenja.

lp



Tudi jaz sem se tega držala. Dodala bi še hruške-zaradi napenjanja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem