cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katero prilagojeno mleko svetujete?

clock-img

21.10.2007, 21:09

clock-img

Liona

pencil-img

540

Ojla,

naš 5-mesečnik je od svojega 2. meseca pil Allernovo (imala sva sum na alergijo na KML). Prejšnji teden pa sva uspešno prestala provokacije in so potrdili, da alergije ni. Zaradi polivanja so mi svetovali Novalac AR, ampak se mi zdi, da mu ni preveč všeč. Katera adaptirana formula se je pri vas najbolj obnesla? Morda Milumil, ali Aptamil AR?

Hvala za pomoč

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

clock-img

21.10.2007, 21:13

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Aptamil ar

clock-img

21.10.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

Poglej zgoraj na anketo, če ti kaj pomaga število glasov (ko smo ravno pri volitvah user posted image ).

clock-img

22.10.2007, 16:00

clock-img

mravljica3

pencil-img

137

Pri nas imamo podobne težave. Prav tako je bil moj 6 mesečnik na Allernovi, zaradi suma na alergijo na kml. Se je potem izkazalo, da je bila po vsej verjetnosti močna reakcija na cepljenje. Potem sem poskusila z Novalacom 2, ki ga je močno polival (vse je bilo sesirjeno, ko je bruhal). Potem Bebo 2, ki ga je močno napenjala, sedaj je na Aptamilu 1, ki ga pa ne pije kaj preveč rad.  Res ne vem!!??

Pa veliko sreče.

clock-img

22.10.2007, 16:02

clock-img

mravljica3

pencil-img

137

Aja, pa Hipp smo tudi poskusili-katastrofa, je bil ves v bulah.

clock-img

22.10.2007, 18:23

clock-img

Liona

pencil-img

540

Danes smo šli na Aptamil AR. Ga rad pije, upam da ga ne bo preveč zaprl. user posted image

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

clock-img

22.10.2007, 20:35

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Liona

Danes smo šli na Aptamil AR. Ga rad pije, upam da ga ne bo preveč zaprl. user posted image



Držimo pesti, da bo v redu user posted image .

clock-img

22.10.2007, 20:47

clock-img

Anonimen

Če ga bo zaprl, pa ga mešajte z Aptamil Comfortom. Tako je bilo pri nas.

clock-img

22.10.2007, 21:30

clock-img

ALEKSA13

pencil-img

178

Splišni,
zanima me, ali lahko potem ves čas vse obroke mešam - npr. pol Aptamil Pre in pol Aptamil Comfort 1. Začela sva z Aptamil Pre, pa ga precej zapira, tako, da bom verjetno začela mešat pol-pol. Do katerega meseca pa lahk mešam? LP

clock-img

23.10.2007, 14:24

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

jaz mislim, da je najbolje da mešaš vse obroke...lahko jih pa ves čas mešaš seveda, ni omejitve v mesecih. pa ko bo začela s comfortom počakaj kakšen teden na rezultat, prej ponavadi ni učinka...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem