writing-img

Katero dieto izbrati

clock-img

10.04.2007, 10:15

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Lep pozdrav!

Že nekaj dni vas berem in vaši rezultati so mi dali poguma, da bi tudi sama začela hujšati.

Zanima me katero dieto izbrati? Kako naj vem katera mi najbolj odgovarja?
Katero priporočate?

Moja težava so široki boki in stegna in tam okoli imam največ sala.
Rada bi izgubila od 3 do 4 kg. user posted image
Moja telovadba pa je sestavljena iz vaj za čvrstitev hrbtenice, in par 100 trebušnjakov. Pa sprehodi (do 3x na teden) in lovljenje tamale po igrišču.user posted image

Hvala in lp.
Pa uspešno hujšanje še najprej!

clock-img

10.04.2007, 10:18

clock-img

Anonimen

Manjši vnos kalorij kot je poraba. OH dopoldne in morda za kosilo, za večerjo B. Ne preveč sadja in to naj bo dopoldne, veliko vode, od dva litra naprej.

Za boke in stegna tek, od začetka zmerno, potem čedalje več. Bolje čisto počasi menjaje s hojo, v trajanju 40 minut ali več, kot prehitro in predivje in prekratko. Mora biti več kopt 40 minut. Vsaj 3x na teden.

clock-img

10.04.2007, 10:19

clock-img

Anonimen

Boki ostanejo šoroki,ne glede na dieto.user posted image
Drugače imam jaz zdaj eno z jajciuser posted image ,kjer hitro izgubiš nekaj kilogramov.Tri ali štiri sploh ni problem izgubiti,kaj bi bilo,če bi jih morala 20?user posted image

http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/

clock-img

10.04.2007, 10:34

clock-img

Anonimen

Dalija, a pa tale dieta deluje? Ali je huda? Koliko si pa kaj shujšala v koliko dneh?

clock-img

10.04.2007, 14:20

clock-img

Anonimen

Splišni deluje,ampak je ubitačno težka.Res si lačenuser posted image Jaz sem zdaj v drugem krogu,pet dni diete,dva dni normalno ješ.Prvih pet dni je šlo dol 3 kg.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem