writing-img

Katero dieto izbrati?

clock-img

25.03.2008, 12:23

clock-img

florecita

pencil-img

409

Mene pa nekaj zanima;

katero dieto izbrati: 90 dnevno ločevalno ali tisto na m...user posted image  mont...user posted image

Nekaj o tej ločevalni sem že brala, pa me zanima tiste ki hujšate po njej ali ki zadevo poznate;
je potreben nakup knjige, ali se da  dobit vse potrebne informacije glede pravilnega izvajanja tukaj na internetu? Recepti, pa to...

Jaz bi kr začela, ko naberem dost (potrebnih) informacij! Tam nekje 1.aprila, ker se ful lepo sliši ta datumuser posted image user posted image
Pa me zato zanima ali naj kupim knjigo...
Prosim za kakšen odgovor, nasvet...

Shujšat pa na srečo ne rabim dost, s kakšnimi - 5 do  - 10kg bi bila že full zadovoljna!

clock-img

25.03.2008, 12:34

clock-img

onur

pencil-img

2700

dieta od montignaca ni slaba, predvsem zaradi čiščenja telesa. če pa želiš shujšat, vsak dan fizična aktivnost, da se prepotiš, priporočam tek

clock-img

25.03.2008, 18:53

clock-img

matič

pencil-img

6

clock-img

25.03.2008, 18:57

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

montignaca imam jaz na mailu in ti lahko pošljem če želiš...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

25.03.2008, 20:00

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

florecita, imaš ZS.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem