cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katero dieto izbrati?

clock-img

06.06.2007, 16:54

clock-img

Anonimen

  • rada bi shujšala 5-10 kg
  • ne jem mesa in mesnih izdelkov(sem vegeterjanka)
  • trenutno se ne morem veliko gibati,zaradi poškodbe noge

Katero dieto je najbolje izbrati in zakaj?
 
Lani sem z 90 dnevno ločevalno dieto shujšala 14 kg,in jih sedaj nekaj pridobila tudi nazaj.Zdaj na to dieto ne bi več šla,ker nimam ideje,kaj jesti na beljakovinski dan.

Hvala za ideje!

clock-img

06.06.2007, 17:13

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pojma nimam, katera dieta je zate. Vsakemu ne paše vse in je težko. Jaz še sebe ne morem spravt v red.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

06.06.2007, 18:44

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Jej vse kar ješ drugače, samo moko, testenine in riž izpusti. In kaj ti zdaj še sploh ostaneuser posted image

Jaz najlažje shujšam z beljakovinsko dieto. Gre hitro, pa če kako kilo gor dobim, potem dan ali dva ne jem OH in sem zopet na stari teži.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

06.06.2007, 18:56

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Sama sem na ločevalni ŽE  8 dni,user posted image bom zdržala teh 90 dni, samo kar se tiče raznolikosti, je pa ta dijeta med tazadnjimi. jem eno te isto.user posted image vsake 4 dni eno in isto. Malce se naveličaš no...vsaj jazuser posted image

clock-img

06.06.2007, 19:38

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Poskusi z Montignacom. Ni nujno jest mesa, lahko pa ogromno rib - a te ješ?, al si čist vege? Pa jajca, mleko?
Drugače pa če si res čist na zelenjavi, zamenjaj kruh, testenine in vse kar je iz bele moke s polnozrnatim in iz polnovredne moke, pa sladkor črtaj popolnoma, pa ti bo ziher uspelo.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

07.06.2007, 09:22

clock-img

malecka

pencil-img

1665

jaz imam tud probleme z težo in to veeeeeliiike! iz mojih standartnih 58 kg sem zdaj 75 kg user posted image . sam jaz sem že tisočkrat rekla da črtam samo sladko sem na konju. ker drugač se pa vredi prehranjujem. ne jem kruha, ne pijem gaziranih pijač... sam kaj user posted image  ko je pecivo tko dobro ha user posted image  ha

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

07.06.2007, 14:00

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Jaz hujšam s Herba Lifom. Sem v enem mesecu zgubila 6 kg - BREZ KAKRŠNEGAKOLI MIGANJA. Razen sexa ofkors.user posted image

Zadeva pa je tudi drugace ciiiist simpl:
- jej po 6-7 obrokov na dan
- kupuj si hrano, ki je nekaloricna
- jej hrano brez mascobe
- ne jej sladkarij in prigrizkov
- spij cimvec zelenega caja
- odpovej se kakrsnemu koli sladkorju
- odpovej se rizu, testeninam, kruhu, pecivu
- cimmanj sadja, ker le-ta vsebuje veeeliiiiiko kolicino sladkorja
- lahko pa neomejeno pojes kolikor zelenjave ti pase

Jej hrano s cimvec vlakninami in to je to. Polnozrnato in cimbolj nemastno. Ce ze mora bit mascoba, potem uporabljaj izkljucno olivno olje.

Ce hoces, da ti sestavim priblizen dnevni meni, mi lahko pises na ZS.user posted image

clock-img

07.06.2007, 14:01

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Kaj je to Herba Lifeuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

07.06.2007, 14:07

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Am... tezko razlozim. To je u bistvu znamka prehrane oz izdelkov, ki se prodajajo... Ze samo ime ti pove, da gre za zdravo zivljenje. To je u bistvu vrsta izdelkov, ki ti dobsedno spremenijo zivljenje. U bistvu si se nekak prisiljen zacet pravilno prehranjevat, kar je bistvo zdravja, teze, pocutja in vsega... Jaz tega nebi glih reklamirala, ker je zadeva kar draga, ampak iz mojih izkusenj resnicno pomaga.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.06.2007, 14:14

clock-img

baguSka

pencil-img

18631





Herbalife proizvodi za kontrolu težine
user posted image
user posted image







user posted image
Shapeworks Formula 1 Nutritional Shake Mix
25 milijuna kupaca i još se drži! Fenomenalna legenda kontrole težine! Za optimalno funkcioniranje tijelu je potrebna uravnotežena prehrana. Želite li sigurno i udobno kontrolirati ili održati svoju tjelesnu težinu, Formula 1, nadomjestak obroku za kontrolu težine, može vam pomoći da postignete svoje ciljeve s dugotrajnim rezultatima. Stvorena pomoću napredne tehnologije prerade hrane, ova posebno formulirana, jedinstvena mješavina sastojaka sadrži visokovrijedne proteine soje koji se Iako apsorbiraju, ugljikohidrate, vitamine, minerale i vlakna. Možete biti sigurni da u svakoj porciji dobivate ukusnu, zadovoljavajuću, uravnoteženu prehranu!
Detaljnije o proizvodu...






user posted image
Shapeworks Formula 2 Multivitamin Complex
Loše prehrambene navike, život pod stresom i zagađeni okoliš mogu našim tijelima oduzeti bitne nutrijense i ugroziti naš imunološki sustav, što još više otežava održavanje idealne težine. Formula 2 Multivitamin Complex je dio sustava nutricionističkog održavanja namijenjen nadopunjavanju nutricionističkih resursa organizma i stvaranju osnove za održavanje dugotrajnog zdravlja. I Formula 2 je bitan dio vašeg ShapeWorks sustava.
Detaljnije o proizvodu...






user posted image
Shapeworks Formula 3 Personalized Protein Powder
Vašem organizmu svakodnevno su potrebni odgovarajući proteini da bi ostao zdrav i snažan. Individualno prilagođen proteinski prašak je praktičan, bezmastan način dopunjavanja proteina u vašu ishranu, što olakšava da ostajete vitki i u formi.
ShapeWorks vam omogućava da individualno prilagodite svoj unos proteina.
Konzumiranjem ispravne količine proteina za vaše tijelo možete pomoći pri održavanju nemasne mišićne mase, što pojačava vaš metabolizam i pomaže vam u trošenju kalorija. Najvažnije, protein može obuzdati glad, pa je stoga idealan dodatak vašim shake napitcima od Formule 1.
Detaljnije o proizvodu...






user posted image
Fiber and Herb Tablets
Kada provodite sustav kontrole težine, može se desiti da ne konzumirate dovoljno hrane bogate vlaknima. To je naročito važno kada je povećan unos proteina. Organizmi nekih ljudi će prolaziti kroz proces prilagodbe pri provođenju sustava ShapeWorks, a jedan od simptoma te prilagodbe može biti konstipacija. Stoga je vrlo bitno da povećate unos vode u organizam i da jedete mnogo vlakana. Upravo stoga smo osmislili proizvod Fiber and Herb Tablets - ove tablete pomažu u odstranjivanju toksina i otpadnih tvari iz organizma i tako potpomažu učinkovitu kontrolu težine.

clock-img

07.06.2007, 14:17

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

clock-img

07.06.2007, 14:17

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Hvala za razlago. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

07.06.2007, 14:22

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Hvala za razlago. user posted image



Welkm.user posted image  Aj fil mac betr, if ju now wat aj min!?user posted image

clock-img

08.06.2007, 12:48

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Jao Baguska pa ka maš ti to za en težko berljiv jezik? Po moje je tole piši kao što govoriš po angleško user posted image  user posted image  user posted image
A ti tole potem sam tele praške iz škatlc ješ? Sej to pa res nimaš od česa bit debel. user posted image  Je neki takiga kot enemon.

_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem