cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katero adaptirano mleko?

clock-img

06.01.2008, 19:13

clock-img

neja.bor2007

pencil-img

105

Živjo punce.

Kmalu bom rodila.Hčerko sem samo dojila,sinu pa dodajala.upam,seveda,da bom tokrat tudi polno dojila.
Zanima pa me vseeno,katero prilagojeno mleko uporabljate?
Jaz sem pri sinu 3 leta nazaj hippovega.

Sedaj zelo hvalijo novalac,se mi celo zdi,da je najdražji od vseh.

Kaj pa vaše izkušnje?

LP.

clock-img

06.01.2008, 19:23

clock-img

Tanayya29

pencil-img

2763

Ojla.

Jaz kdaj dodam zvečer,in imam novalac.Moj ga fajn prenaša.Drugega nikoli nisem kupila,tako,da za druge ne vem.Mi smo zadovoljni z Novalacom.
Tudi cenovno ne vem kako je z drugimi.Nočna formula novalaca je okoli 8,5 evra.

LP.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

clock-img

06.01.2008, 19:25

clock-img

Anonimen

Jaz imam Aptamil 1 in sem zadovoljna, tega so imeli za dodajanje že v porodnišnici in ker ga je tam dobro prenesel nisem niti sprobavala drugega.
Ima pa Aptamil (oz Milupa) velik asortiman mleka za alrgike, za polivanje, za boljšo prebavo itd. in dobi se ga praktično v vsaki bolje založeni samopostrežni.

clock-img

06.01.2008, 20:18

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Prva dva meseca sem uporabljala Novalac. Po njem je zelo na trdo kakala, zato sem za hec poizkusila Bebo od Nestleja, pa se je blato takoj znormaliziralo. Nekje istočasno so se končali tudi krči!user posted image  Ne vem pa, če zaradi menjave mleka? Uporabljala pa sem prej predvsem Novalac proti kolekom.
Cene:
Novalac navadni 400g: 7,5 evra
Novalac AC 400g: okol 9 evrov
Novalac proti zaprtju 400g: okol 11 evrov
Beba1 800g: od 10 do 12 evrov, odvisno od trgovine

clock-img

06.01.2008, 21:00

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Jaz dojim in dodajam. Dodajam pa Novalac, sem ga ze v porodnisnici dodajala pa ji je pasal, zato vstrajam pr njem. Sem pa zadnjic probala tudi z Aptimilom, pa ga niti pozirek ni hotela naredit, tako da bomo kar ostali na Novalacu. Kaka normalno, tudi hudih krckov do sedaj nismo imeli, tako da....user posted image user posted image

Mogoce je res drazji kot ostali, sam ce ji pase, se mi teh par evrov sploh ne pozna...

Pa dober tek!user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

06.01.2008, 21:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2008, 21:34

clock-img

lex

pencil-img

6532

Aptamil, ker so ga imeli že v porodnišnici

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

06.01.2008, 21:35

clock-img

Anonimen

Jaz sem vprašala v porodnišnici, katerega sem mu dajala (njihovega) in sem potem kupila tistega.

clock-img

06.01.2008, 21:36

clock-img

december06

pencil-img

624

Mi smo pa začeli z Aptamilom, ker ga je pil že v bolnici, pa je imel tako grozne krče in smo prešli na Novalac proti krčem in je bilo super. Edino ga je začel zapirat, pa so se tudi krči nehali. Mogoče je povezava. Zdaj imamo Novalac priti zaprtju, saj je trdo kakal tudi po navadnem.

clock-img

06.01.2008, 21:37

clock-img

december06

pencil-img

624

Sem pozabla dodati, da so cene Novalaca tudi v lekarni drugačne. Na obali so nižje, ker imajo menda za otroške zadeve nižjo maržo.

clock-img

06.01.2008, 22:58

clock-img

only_me

pencil-img

392

IZVIRNO SPOROČILO: nayya29
Nočna formula novalaca je okoli 8,5 evra.



8,5? Jaz plačam za 1 škatlo NF nekaj čež 9 EUR. jao..... Zgleda, da si že v vsaki lekarni zmišljujejo cene.

Ja, mi smo tudi pribali z Novalacom in ostali tu. Jamo pa 1 in NF. Drugega mleka nismo probali. Jaz sem zadovoljna, čeprav je malo dragi.

clock-img

07.01.2008, 12:22

clock-img

Mat3ja22

pencil-img

570

tudi jaz uporabljam Novalak, sicer mi dam samo en obrok zvećer. na začetku sem uporabljala NF (pri nas v lekarni je skoraj 10evr , tko da se lekarne res zmišljujejo user posted image ), sedaj pa imam 1, ker mi ni po NF nič dalj spal. to mleko tudi dobro prenaša. moram pa reči, da sem mu vmes 1x dala Aptamil, ker sem videla da je cenovno ugodnejši, pa je vsega zbruhal in to v loku po 5 min. tko da ostajam na Novalaku

clock-img

07.01.2008, 20:51

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

mi smo od začetka na aptamilu in nimam pripomb, do sedaj, stari smo 9m nismo imeli nobene težave povezane z mlekom. kupujem ga pa v baby centru, kakšenkrat v lekarni.

clock-img

08.01.2008, 10:54

clock-img

jaša2

pencil-img

658

jaz sem ji najprej dajala Hipp, potem pa sem prešla na Novalac, ker je dosti bolj okusen - še meni, ko sem probala. kak naj rečem,...tak "nežen" je, da te kar "boža" po grlu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

clock-img

08.01.2008, 12:42

clock-img

januskica

pencil-img

140

mi smo imeli najprej Aptamil ... vendar je imela ful krče po njem ... in smo prešli na Hipp ... in ni bilo več težav. user posted image

clock-img

08.01.2008, 12:50

clock-img

neisha80

pencil-img

448

Beba

clock-img

08.01.2008, 13:43

clock-img

Anonimen

Ker so Tjaši že v porodnišnici dodajali Aptamil, sem ga tudi na začetku kupila, vendar jo je čisto zaprlo, veliko je polivala po njem, potem sem kupila Novalac in sem ful zadovoljnauser posted image user posted image . Je pa odvisno od otročka, nekateri prenašajo bolje Aptami, drugi Novala, tretji pa spet kaj drugega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem