cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katero adapt. mleko?

clock-img

26.03.2008, 11:55

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Opažam, da ima moj user posted image  eno uro po hranjenju krče. Kaka enkrat na dan ali dva, in tisto bolj redko. Star je 3 mesecein pol. Sicer ima tudi izpuščaje, danes imava bioresonanco. Če v priemru, da ne bo potrjene alergije na kravje mleko, sem skelnila, da vseeno poskušam zamenjati mleko. Zanima pa me, ali naj grem na comfort (proti krčem) ali zamenjam samo blagovno znamko? Ali oboje? Ima katera hipoalergijsko mleko? Pa še zanima me, zakaj Novalac tako propagirajo v zdravstvu? Ali je res boljši?

clock-img

26.03.2008, 12:57

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša je na aptamilu od začetka in nimam nič slabega o njem povedat. prebava redna, odkar smo na gh, v povprečju 2-3x dnevno, prej večkrat. stari smo skoraj leto in ga pije samo še zjutraj in zvečer. krčkov nismo imeli.

clock-img

26.03.2008, 14:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.03.2008, 21:39

clock-img

benika

pencil-img

7793

Nam osebno Comfort ni zmamjšal miti krčkov, niti ni uredil prebave. Zato smo presedlali na Milumil in od takrat naprej ni ne krčkov, prebava pa je tudi OK.

clock-img

28.03.2008, 18:32

clock-img

branka87

pencil-img

63

mi mamo Aptamil,pa se mi zdi čist vredi... mamo krčke, sam mu pa devamo kapljice simplex, ki zelo pomagajo...

čav, čav

clock-img

29.03.2008, 17:11

clock-img

pupa79

pencil-img

97

Mi smo na HIPP mleku in nimamo nobenih krčev pa še prebava je super.

clock-img

29.03.2008, 17:44

clock-img

Anonimen

Katero mleko pa uporabljate, roza - probiotično ali modro. In kakšna je sploh razlika. Mi imamo še enko, trenutno poskušam Pregomin, pa se že nekaj punta, da ga noče jesti, koža pa tako tako, ne vem, kaj  bi rekla.

clock-img

29.03.2008, 19:22

clock-img

orka**

pencil-img

201

Nam hipoalergeno mleko ni pomagalo, pa tudi sojino mleko ne, krči so bili še vedno. Pri našemu so trajali do 3 meseca, nato pa so se spet pojavili pri skoraj 4 mesecih in trajali do 5,5 meseca. Menda zelo pomaga čaj iz janeža in lovorjevega lista. Približno v 2dcl vrele vode daš malo janeža in za pol nohta lovorjevega lista. Za ta čaj smo mi zvedeli šele takrat, ko so krči izginili. Mi je pa za čaj povedala ena mamica, ki je pri svojem vse živo sprobala, nato pa je izvedela za ta čaj in mu je zelo pomagalo. Za prvo rundo krčev je bilo krivo mleko, drugo rundo pa nimam pojma kaj je povzročalo krče.

< Sporočilo je popravil orka** -- 29.3.2008 19:26:34 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem