cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katerim se lahko priklopim?

clock-img

20.11.2006, 21:41

clock-img

Maxine

pencil-img

1

Pozdrav vsem!
Sem že velikokrat nihala med tem ali bi se prijavila ali ne... Zdaj mi je pa res zadost... Kilogramov, namreč. Sem že hujšala po 3MD, a sem potem začela pridno "normalno" jest in rezultati so tukaj. ITM prekomerna telesna teža... user posted image Sem že dostikrat začela a sem odnehala, ker mi je manjkalo motivacije...
Najprej sem se tolažila, da bom skujšala z dojenjem, potem ko bo otrok začel hodit, kili se vztrajno kopičijo ob vseh sladkarijah in prekomernem uživanju hrane. Sploh nisem lačna, ampak vse kar vidim, moram pojest, ali pa vsaj poskusit.
Rada bi zgubila ene 15 kil, imam jih preveč več kot 15, ampak ni dobro si zadajat prevelikih ciljev. Ker potem bom razočarana in bom samo še bolj jedla, tolk se pa že poznam user posted image
No, v glavnem, voljo imam, dieto poznam, rabim samo še skupino s katero bi lahko delila lepe in hude trenutke. user posted image Upam, da me bo katera skupina sprejela medse... po možnosti taka, ki ni že na koncu diete. user posted image

clock-img

21.11.2006, 08:12

clock-img

Anonimen

Lahko se pridružiš nam- ta nove, vztrajne... (če jutri začneš user posted image ).
Danes je namreč na jedilniku sadje, jutri pa nov B dan.

clock-img

23.11.2006, 18:24

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ti se nam kar pridruži. Se zbiramo pod vztrajne 2 in nas nič ne moti če imaš drugačen dan kot me. Ker pomembno je hujšanje in podpiranje, tudi če jedilniki niso enaki.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem