cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kateri dodatek kupiti?

clock-img

19.03.2009, 17:01

clock-img

KOKICA32

pencil-img

12528

Kako ste se odločile, kateri dodatek boste dajale svojim otročkom? Ste se zanj same odločile ali po nasvetu koga?

clock-img

19.03.2009, 17:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Kako ste se odločile, kateri dodatek boste dajale svojim otročkom? Ste se zanj same odločile ali po nasvetu koga?



Po nasvetu pediatra in farmacevta. Pa mal sem prebrala izkušnje drugih.user posted image

clock-img

19.03.2009, 18:10

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Meni je P rekla, da so vsi preverjeni... in sem kupila najprej Aptamil, potem je mala dobila krče, sem kupila Novalac AC po katerem je bila takoj lačna... No, pri 4 mesecih sem pa po nasvetu kolegice prešla na Hipp (probiotisch, roza pakiranje), ki ga uporabljamo še sedaj.

clock-img

19.03.2009, 18:33

clock-img

tincy23

pencil-img

144

Mi smo tudi en čas imeli novalac proti krčem, sedaj pa imamo hipp in je čisto ok, pa še cenejši je od vseh ostalih.

clock-img

19.03.2009, 18:49

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Najprej aptamil AR, pol novalac AR. Aptamil ga je napenjal. Sama sem se odločila katero mleko, po prebiranju izkušenj na RRuser posted image . Edino AR je predlagala pediatrinja

clock-img

20.03.2009, 11:06

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

V porodnišnici smo mu že dodajal Aptamil in sem potem nadaljevala še naprej z njim.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

20.03.2009, 11:13

clock-img

hijenca

pencil-img

4217

Midva sma na začetku jedla Aptamil, ampak ga je slabo prenašal, imel krče, nato pa sma kupila Hippovo mleko, probiotično-roza pakiranje, ker po modrem ga je hotelo raztrgat, take krče je imel.

Smo se pa sami odločili, brez posveta, ker je bil lačen, ker sem imela za njega premalo mleka.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

clock-img

20.03.2009, 19:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

V P je jedla Bebo, ampak jo je težko dobit in sva vzela aptamil Pre. Ji pa dodajam samo en obrok na dan in je ok.

clock-img

21.03.2009, 12:19

clock-img

KOKICA32

pencil-img

12528

mojemu so tudi v P dajali Bebo start HA...pa ne vem, če bi malo probala menjati...aja, jaz sem ga kupila v lekarni...user posted image

clock-img

21.03.2009, 19:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

mojemu so tudi v P dajali Bebo start HA...pa ne vem, če bi malo probala menjati...aja, jaz sem ga kupila v lekarni...user posted image



Zakaj bi pa menjala?

clock-img

23.03.2009, 17:02

clock-img

KOKICA32

pencil-img

12528

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

mojemu so tudi v P dajali Bebo start HA...pa ne vem, če bi malo probala menjati...aja, jaz sem ga kupila v lekarni...user posted image



Zakaj bi pa menjala?


Ker je pač to hrana za nedonošenčke in za tiste rojene z nizko porodno težo... Kaj pa vem..imam naslednji teden posvetovalnico pa vprašam pediatrinjo! user posted image

clock-img

23.03.2009, 17:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

mojemu so tudi v P dajali Bebo start HA...pa ne vem, če bi malo probala menjati...aja, jaz sem ga kupila v lekarni...user posted image



Zakaj bi pa menjala?


Ker je pač to hrana za nedonošenčke in za tiste rojene z nizko porodno težo... Kaj pa vem..imam naslednji teden posvetovalnico pa vprašam pediatrinjo! user posted image



Aja oprosti, nisem vidla, da je start HA... Ja, pol pa le vprašaj P.

clock-img

27.03.2009, 06:23

clock-img

TinaV*

pencil-img

2850

zgleda nobena oz vas zelo malo uporablja novalac....jaz ga no user posted image
za nasvet nisem nikogar prosila ker itak nisce ne more vedet katero mleko bo pasalo vasim dojenckom...no midve sva probale z aptamilom pa je bruhala v loku...sem ga menjala tako za novalac od takrat je vse ok
razen tega da sem prvo imela proti kolikam pa ga ni marala prevec pa se lacna je bla v hipu


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem