cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kateri šport zraven diete?

clock-img

14.02.2006, 15:59

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Pozdravljene punce!

Mene pa samo zanima na kateri šport ste se "spravile" ob 90-dnevni dieti?
Samo tko... informativno...
Mene zelo mika pilates.. Ima katera izkušnje z njim oz. obiskuje tečaj pilatesa? Najrajši od vsega bi hodila plavat, pa mi zaradi gin. problemov ne ustreza...user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.02.2006, 17:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz sem se spravila na hojo. Mi je zelo pasalo čim več hoditi. user posted image

clock-img

14.02.2006, 18:32

clock-img

mammy26

pencil-img

634

jaz hodim na tae bo

clock-img

14.02.2006, 19:57

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

orbitrek, dvigovanje uteži, počasi se spravljam k trebušnjakom in sklecam. Poleti pa vedno kolesarim.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

14.02.2006, 20:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Trebušnjake delam dnevno (tu in tam kakšen dan spustim), pa sobno kolo tak ene 3x na teden po eno uro zraven filma. Pa sprehodi z vozičkom. user posted image

clock-img

15.02.2006, 01:49

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

jaz pa hodiiiiim, pa drsam, pa sankam............v glavnem hodim v kreberuser posted image .pol imam pa še seznam tibetanskih vaj, ki jih nameravam delati....pa jih neuser posted image ...........pa vaje za medenično dno pa vaje za trebušne mišice......pa sredi hoje nekaj vaj za dihanje inutrjevanje mišic prsi......pa je tole še vse premalo....komaj čakam tople dni ....pa hajd na bicikel....

clock-img

15.02.2006, 16:00

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

fitnes ene 2-3x tedensko, ne pretirano, porivanje vozička vsak dan vsaj 1 uro, gospodinjska posla in posteljna telovadba user posted image

clock-img

16.02.2006, 22:34

clock-img

rikica

pencil-img

294

Vsak dan orbitrek od 40-45 minut,potem še pa trebušnjaki.

clock-img

17.02.2006, 09:59

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Oprostite, ker bom zdej nekaj neumnega vprašala. Zanima me, kake so tele tibetanske vaje? Sem že parkrat slišala, pa ne vem, kaj bi to blo.
No, sicer jaz hodim k aerobiki in k pilatesu (v kombinaciji je full dobro), mi je pa ta pilates vsako leto bol zaguljen. Sem pa tud jaz vsako leto bolj stara user posted image


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem