cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kateri čaj je najboljši za dojenčka?

clock-img

16.10.2007, 18:32

clock-img

ALEKSA13

pencil-img

178

Pozdravljene,

zanima me, kateri čaj je najboljši za dojenčka (en mesec starega)?
 Hrani se z Aptamil Comfort (ne dojim). Čaja sploh nima rad,  komaj ga prepričam, da naredi par požirkov. Zaenkrat mu kuham navaden Bebe čaj (od 1001 cvet), bi pa rada zamenjala, če bo kaj bolj pil drugega. Katerega naj?? lp Aleksa

clock-img

16.10.2007, 19:22

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

mi mamo instant komarčkov čaj od milupe (za od 2 tednov naprej), sam se je kremžla k strela, ko ga je probala user posted image je pa res, da ga je prvič probala par tednov nazaj. mešam ga z malo mleka, da ji ni bed - uporabljamo ga proti kolcanju, ker ji nočem med obroki dajat mleka k pol se ji ritem podere.

clock-img

16.10.2007, 20:43

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Instant čaj komarček od Hippa,bebe čaj,krtek-za trebušček.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

16.10.2007, 20:48

clock-img

petrazg

pencil-img

2727

Jst Anžetu dajem čaj brez sladkorja - od Milupe.

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

clock-img

16.10.2007, 21:08

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

ko sem mu daja instant čaj je imel mal krčke, zato mu vsake tolko skuham čaj iz zrnc kumine in janeža-je super proto krčkom, ga sicer ne mara kaj preveč, zato mu ga dajem po  žlički, prvo odpira ustka, ko pa ima dovolj, pljuva ven

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

17.10.2007, 07:18

clock-img

srki

pencil-img

9222

IZVIRNO SPOROČILO: pika30

Instant čaj komarček od Hippa,bebe čaj,krtek-za trebušček.



Isto je bilo pri nas, še najbolj je laufal od hippa.

clock-img

17.10.2007, 13:56

clock-img

Anonimen

Instant od Hipp in ga žlampa ko velik, čeprav se je na začetku nekaj kremžil zraven. Se je navadil okusa, saj sedaj še sploh ne vedo kaj je to sladko.

clock-img

20.10.2007, 19:48

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

NAš noče piti koamrčka, pije le od HIPP-a čaj za lahko noč.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

20.10.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

A ni v teh instant čajih dodan sladkor? ali sem si narobe zapomnila user posted image

clock-img

20.10.2007, 23:29

clock-img

ALEKSA13

pencil-img

178

Ja, nam je zobozdravnica v materinski šoli rekla, da sploh ne smemo dajat instant čajev, ker je dodan sladkor. Moj pa sploh noče pit čaja - imam navaden Bebe čaj (moral pa bi, ker je na Aptamilu), ker ni nič sladek. Sem pa malce vseeno razmišljala, da pa bi le kupila instant čaj od Hippa, tega pa bi pil, ker ima rad sladko (vem po vetrovnih kapljicah), čeprav...bom videla kako bo. LP

clock-img

21.10.2007, 13:03

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Priporočam ti, da ga navajaš na čaj brez sladkorja, bebe čaj je super. Le dajaj mu ga še naprej.
Naša noče nič drugega kot sadni instant čaj. Ravno danes sem ji ponudila čaj z limono in malo sladkan, pa ji je tud ta bil prekisel user posted image  Aja, moja je stara 10,5m.

clock-img

21.10.2007, 13:32

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

jaz sem rodila 25.5.2007 v postojni ,kje si ti če ni skrivnost jaz imam dojenčico katarino.uporabljam čaje od hipp-a so mi zelo všeč istant

clock-img

21.10.2007, 13:34

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

kar kupi mu čaj od hipp-a ne bo ti žal ,moja katarina ga obožuje jaz uporabljam čaj za prebavo in čaj za lahko noč oba zelo rada pijeuser posted image user posted image

clock-img

21.10.2007, 13:35

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

ti čaji so sladki smsi od sebeuser posted image

clock-img

21.10.2007, 13:57

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Komarčkov čaj. Jaz ko sem kupovala, sem pazila, da nima dodanega sladkorja. Kar pa jih instant čaji od Hippa imajo. Potem sem raje skuhala kar 2dcl vode, ohladila nekje na 50° in not namočila eno vrečko komarčkovega bebe čaja. 

clock-img

21.10.2007, 14:28

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Aletin janežev čaj naša ga ima full rada je od nestleja dobiš ga pa v dmju, jaz nisem pristaš teh instant stvari, pa raje kar sama skuham.

clock-img

22.10.2007, 10:13

clock-img

Anonimen

jaz dajem moji čaj, ki ga skuham tako, da v cca 3 dcl vode prekuham par zrnc kumine, na koncu dodam par zrnc kamilic (doma nabranih), malce sladkam - zelo rada ima ta čaj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem