cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katera krema za šive po CR

clock-img

06.08.2009, 08:55

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Pozdravček,
pred tednom sem imela CR sedaj pa me zanima s čem si doma mažete šife. Včeraj sem bila v lekarni in mi je dala kremo Lipocrema in je rekla, da če ima brazgotino suho, da jo lahko uporabljam. Kaj menite ve?

clock-img

06.08.2009, 09:26

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Contrakel

clock-img

06.08.2009, 09:34

clock-img

melanija

pencil-img

934

Meni je G rekla da lahko uporabim katerokoli mastno kremo ali pa tudi mandljevo olje - lahko tudi katero drugo. Tako da jaz  se poslužujem solea krema, pa olje s katerim sem se mazala v nosečnosti in nič drugega.

Mož je bi 2x operiran pa se mu je tako lepo zacelilo, da niti ni videti kje je bil šivan pa brez uporabe kreme.

clock-img

06.08.2009, 14:16

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

jaz uporabljam olivno olje, začela sem ene 4 tedne po CR, ko je patronažna videla, da je rana zaceljena

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!

clock-img

06.08.2009, 15:47

clock-img

naia

pencil-img

347

cosmerba (rjava) dela čudeže, uporabljajo jo tudi v kozmetičnih salonih

kupila sem jo v sanolaborju

clock-img

06.08.2009, 20:38

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

kar mi pač pride pod roko, čeprav mi je g. rekla, da ne rabim mazat z ničemer. najbolj mi pa paše, če mažem z hladilno kremo, tisko ki jo pač imam za ritko našga fanta.

clock-img

06.08.2009, 23:00

clock-img

petrazg

pencil-img

2727

Meni sta patronažna in g predlagala Contrakel, ampak šele takrat, ko je rana suha. Bojda zelo lepo zaceli brazgotino.Pri meni je bilo to pri 1 mesecu, prej si je pa nisem z ničemer. Samo vsak dan sem si jo s fiziološko raztopino očistila. 

clock-img

07.08.2009, 23:16

clock-img

majaS80

pencil-img

215

Z oljem, lahko tudi kar olivno. Bolj pomembno je, da tudi rano nežno zmasiraš, da se ne bo preveč otrdila - občutek kot da te "zateguje".

_____________________________

MajaK

clock-img

11.08.2009, 22:45

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Contrakel.

clock-img

13.08.2009, 10:23

clock-img

Ninjazbec

pencil-img

12

Jaz sem tud Contrakel dobla, ampak po pravici sem ga samo 1x uporabla. Sicer mam zlo lep šiv, ampak se kar nekako izogibam temu področju... mi je kar neprijetno user posted image

clock-img

22.08.2009, 11:24

clock-img

katka0407

pencil-img

9


Dokler se mi šiv ni zacelil se nisem mazala z ničemer, potem pa mi je prijateljica fizioterapevtka predlagala Contrakel, ker preprečuje tudi nastanek notranjih brazgotin. Kakšen mesec sem se res redno mazala 2x na dan, sedaj (4 mesece po porodu) se pa nekako 1x na dan, včasih pa tud pozabim. Mazal naj bi se dokler je šiv še rdečkast. Moram rečt, da se mi je šiv res ful lepo zacelil, tud zatrdlinice ob šivu, ki sem jih čutila na pritisk so izginile.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem