cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katera dijeta

  
clock-img

12.09.2006, 10:14

clock-img

Anonimen

Katera djeta je najbolj uspešna.Kako se najhotreje znebiti špeha okoli bokov in notranji del stegen?

clock-img

12.09.2006, 10:17

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz prisegam na ločevalno dieto....sem zgubila okol 30 kil. PA  telovadba seveda ne škodi zraven.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

12.09.2006, 10:20

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Katera ti pač najbolj odgovarja. Jaz sem tudi za ločevalno - vse lahko ješ. Seveda pa ni rezultatov brez telovadbe.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

12.09.2006, 10:47

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Najbolj deluje dieta manj žri, več se giblji. user posted image  Ampak meni ne leži. user posted image   Trenutno sem na M. dieti in mi odgovarja. 90D pa nisem zdržala, ker si zjutraj dolgoooooo lačen. user posted image  pa vsem, ki jim je uspelo, še posebej pa Cukrčku. 30 kil pa ni mačji kašelj. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.09.2006, 13:24

clock-img

Anonimen

Uf...90-dnevna dieta je pravo mučenje (za tiste ki radi jemo-pa nisem debela, da ne bo pomoteuser posted image ) Jz sem pri tej dieti non stop lačna...
Sem pa do svoje nosečnosti par let vztrajala na Montignacu (da sem ohranjala vitko linijo, nisem hujšala) in zdaj ko mi je od nosečnosti ostalo 5 kg viška grem raje iz 90-dnevne nazaj k Montignacu. Vsaj lačna ne bom cele dneve.

Cukerček: vsa ti čast za igubo tolikih kilogramov pri 90-dnevni ločevalni dieti! To je res za močne ljudi! (uf, bemti, spet dvoumna izjava...user posted image ). MISLILA SEM NA KARAKTER!

clock-img

12.09.2006, 14:49

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Monitgnac je zakon user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.09.2006, 15:55

clock-img

Rosada

pencil-img

73

Zaka bi se znebila špeha?Kaj pa če boš bolana enkrat?Žene ne pomisliju da rabijo tudi zalogu.Vsak tjulen ima špeh.Morski lev i slon tudi.Zaka žena ne bi imala špeh?To ni u redu.Ni u redu da je žena jako debela.To je lako samo muški.A mora žena imati da se muški na nešto osloni.Kakva je to žena ako nima ništa za primit?

clock-img

12.09.2006, 19:24

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Zaka bi se znebila špeha?Kaj pa če boš bolana enkrat?Žene ne pomisliju da rabijo tudi zalogu.Vsak tjulen ima špeh.Morski lev i slon tudi.Zaka žena ne bi imala špeh?To ni u redu.Ni u redu da je žena jako debela.To je lako samo muški.A mora žena imati da se muški na nešto osloni.Kakva je to žena ako nima ništa za primit?




Rosada čedalje bolj si mi všeč!!!!!!!Špeh mora bit!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

12.09.2006, 20:21

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Zaka bi se znebila špeha?Kaj pa če boš bolana enkrat?Žene ne pomisliju da rabijo tudi zalogu.Vsak tjulen ima špeh.Morski lev i slon tudi.Zaka žena ne bi imala špeh?To ni u redu.Ni u redu da je žena jako debela.To je lako samo muški.A mora žena imati da se muški na nešto osloni.Kakva je to žena ako nima ništa za primit?



Pa moški imajo resnično rajši ženske, ki imajo nekaj za prijet user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.09.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Katera djeta je najbolj uspešna.Kako se najhotreje znebiti špeha okoli bokov in notranji del stegen?



Prvo Montignac. Za drugo ti pa nobena dieta ne bo preveč pomagala, če ne boš tudi migala zraven. Žal. Bolj kot migaš, bolj se maščoba topi user posted image Lahk tut seksat. Baje gre ful kalorij s seksom! user posted image

clock-img

13.09.2006, 09:13

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Zaka bi se znebila špeha?Kaj pa če boš bolana enkrat?Žene ne pomisliju da rabijo tudi zalogu.Vsak tjulen ima špeh.Morski lev i slon tudi.Zaka žena ne bi imala špeh?To ni u redu.Ni u redu da je žena jako debela.To je lako samo muški.A mora žena imati da se muški na nešto osloni.Kakva je to žena ako nima ništa za primit?





ZA MOŠKE JE MESO, KOSTI SO ZA PSE. Tako pravi moj lubi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.09.2006, 09:22

clock-img

Sita

pencil-img

926

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Bolj kot migaš, bolj se maščoba topi user posted image Lahk tut seksat. Baje gre ful kalorij s seksom! user posted image



Se strinjam, da je treba telovadit. Meni ful pomaga tek, plavanje in planinarjenje - od maja sem izgubila 8 kg do sedaj. Do cilja imam še 13 kg.
Pa seveda se ogibam maščobam in sladkorju (še zmeraj pa si privoščim kak dober sladoled in kak košček čokolade).
Kar se tiče seksa, se pa ne strinjam. Celo zimo sva ful seksala tudi po 3x ali včasih 5 x /dan, pa sem kvečjemu 5 kg zraven dobila. Ne vem zakaj, ker takrat tudi švicam. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 09:33

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Kar se tiče seksa, se pa ne strinjam. Celo zimo sva ful seksala tudi po 3x ali včasih 5 x /dan, pa sem kvečjemu 5 kg zraven dobila. Ne vem zakaj, ker takrat tudi švicam. user posted image





user posted image  Ne vem kako si odgovorila na forumu spolnost...papcanje sperme...mogoče tu tiči problem user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.09.2006, 09:39

clock-img

Sita

pencil-img

926

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Ne vem kako si odgovorila na forumu spolnost...papcanje sperme...mogoče tu tiči problem user posted image



Ne papcam sperme ne zgoraj ne spodaj. user posted image  Spodaj zato ne, da se ne bi kako drugače zredila (trije otroci so več ko dovolj), zgoraj pa zato ne, ker bi meni bilo slabo user posted image .
Drugače sem pa brala, da je sperma zdrava - ima veliko beljakovin in nič ali skoraj nič kalorij.
Blagor tistim, ki zmorejo ... jaz pa niti probat ne morem, bljek ...

< Sporočilo je popravil Sita -- 13.9.2006 9:41:25 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 09:56

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ne papcam sperme ne zgoraj ne spodaj. user posted image  Spodaj zato ne, da se ne bi kako drugače zredila (trije otroci so več ko dovolj), zgoraj pa zato ne, ker bi meni bilo slabo user posted image .
Drugače sem pa brala, da je sperma zdrava - ima veliko beljakovin in nič ali skoraj nič kalorij.
Blagor tistim, ki zmorejo ... jaz pa niti probat ne morem, bljek ...





Ja saj vem, da sperma ne redi. Ampak v vsaki stvari če pretiravaš..... Samo to sem mislila.

Ja, in tudi jaz bi verjetno bila takoj na wc-ju, če bi se morala s tem prehranjevati user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.09.2006, 09:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.09.2006, 11:00

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Sperma vsebuje celo  nekaj zlatauser posted image Sem enkrat nekje brala...tako,da je to velik zaklad.
Sicer se pa strinjam z Rosadouser posted image Tudi nekaj špeha mora biti!Ne pa,da hodimo okoli kot kakšni obešalniki za cunje!user posted image
Sicer pa ,po mojih izkušnjah ,ni potrebna nikakršna dieta.Pač izključiš več ali manj vse sladkarije,bel sladkor in moko..samo normalno ješ,zraven migaš in hujšaš.To je vsa umetnost.





Radha se ne strinjam s tabo. Jaz v celem letu pojem mogoče eno čokolado, bonbonov sploh ne jem, tortice nisem jedla že nekaj let, v glavnem, sladkega ne maram. Niti ne vem, kakega okusa je pocukrana kava. Mi imamo doma kg sladkorja več kot eno leto. Pri moki pa je isto. 1 kg imam eno leto. In jem samo polnozrnate štručke. Tak da to glih ne drži. Se pa ne gibljem. To pa je res. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.09.2006, 13:16

clock-img

Sita

pencil-img

926

Vsekakor so nam v šoli hujšanja rekli: "Redite se, če jeste več kot pokurite." Torej lahko jemo tudi tortice in vse ostalo, če to pokurimo - potelovadimo. Drugače pa poleg sladkorja tudi vse druge maščobe - predvsem živalskega izvora redijo: smetana - kisla ali sladka, polnomastno mleko, maslo, margarine (dobiijo se tudi z manj maščobami), siri (tudi se dobijo z manj maščobami, še najbolj pa svinjska mast in ocvirki, pa sploh svinjina in govedina (goveja juha ima ogromno maščob), da ne govorim o čipsu, pomfriju in vsem, kjer hrana kar vpije olje.
No, jaz sem vegetarijanka in itak živim zdravo. Sem pa rada jedla pohan sir in pomfri, pa sploh sire in druge jedi iz friteze, pa orehovo potice, pa sladkarije, štrudelj, maslo sem si mazala na kruh za zajtrk, potem sem jedla pudinge, čokolino, kekse raznih sort ipd. 
Zdaj pa sem samo to hrano zamenjala z manj kalorično - velik poudarek dala sadju in zelenjavi, jem manjše količine - tako da ostaneš od mize z občutkom, da še nisi čisto sit, da bi lahko še kaj pojedel in res vsak večer hodim laufat (v začetku je bilo težko za umret, zdaj pa sploh ne morem nehat in grozno uživam - noge bi kar same tekle). Lačna pa nisem nikoli, razen včasih zvečer, ker namenoma zvečer nočem jesti, če je nevzdržno pa pojem kak jogurt in kak košček polnozrnatega kruha z manj kaloričnim sirom ...
Tko, da vsaj pri meni to absolutno drži: "Manj žri in se več gibaj." To je moje moto. user posted image  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 13:24

clock-img

Sita

pencil-img

926

Ja seveda, pa jajca zelo redijo - zlasti rumenjak.
Treba pa se je držati tudi tega, da ješ večkrat na dan, da si niti ne dovoliš biti lačen. Tu sem jaz bolj lena, se mi preprosto ne ljubi jesti, dokler nisem lačna - in to je sigurno napaka. Namesto da bi vzela kako jabolko ali jogurt ...
Pri izdelkih, ki jih izbiramo v trgovini, pa moramo biti pozorni na kalorije - je treba prebrat preden kupimo. No, mi smo se tam učili, da moramo biti pozorni tudi na E-je (dobili smo liste, kateri E-ji so zelo škodljivi, malo škodljivi, neškodljivi ...).

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 13:35

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Joj Sita, pa to je cela znanost. Ti E-ji, pa maščobe, pa kalorije...jaz tega nikoli ne bom obvladala. Koliko pa pretečeš na dan? Men se tok ne da. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.09.2006, 13:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.09.2006, 13:44

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sita


Pri izdelkih, ki jih izbiramo v trgovini, pa moramo biti pozorni na kalorije - je treba prebrat preden kupimo. No, mi smo se tam učili, da moramo biti pozorni tudi na E-je (dobili smo liste, kateri E-ji so zelo škodljivi, malo škodljivi, neškodljivi ...).



Ja, a si kdaj prebrala koliko kalorij vsebuje npr. ajdova kaša? Ali polenta? Ali rjavi riž? Ali polnozrnate testenine? (veliko)
No pa še ena primerjava kar se E-jev (in kalorij)  tiče: navadni jogurt z žitaricami ima več kalorij kot enak jogurt v "light različici" po možnosti z 0.01 g maščobe. Prvi je prehransko bolj bogat, torej tudi bolj zdrav od drugega, ki so mu "odvzeli" vse prehrambene vrednosti in dodali raznorazne: arome, sladila, gostila, barvila, ojačevalce okusa...torej ogromno E-jev.
Tko da tole "pozornost na kalorije" je treba jemati z zdravo pametjo.


clock-img

13.09.2006, 13:48

clock-img

Sita

pencil-img

926

Ja, je znanost, samo meni se ne ljubi računat kalorij. Oni so to delali, jaz pa ne, sem se k sreči izognila - sem šla glih na morje, ko so oni to morali delat celih 14 dni, potem pa jim je medicinska sestra pregledala dnevnike ...
Jaz preprosto vidim - zdaj že vem, kaj ima preveč kalorij in tistega ne kupim več (izjemoma sem včeraj rolado, pa včasih sladoled),
bolj se držim tistega: če se mi lušta, bom jedla - ampak malo - 1 košček na primer, potem bom pa itak pretekla .. saj imam čas. Če ne bom shujšala v enem letu, bom pa v dveh ... saj zdaj imam 8 kg manj in se kar pozna (Tanikaa ti imaš še zmeraj precej manj od mene, vidim da okrog 7 kg manj od mene).
Tečem vsak dan po eno uro - zvečer. Tudi moj mož teče z mano in otroci. Prav uživamo ... Vsak drug dan po ravnem, vsak drug dan pa na goro - navkreber. Moj mož preteče vse do vrha, jaz pa vmes še hodim ... 1 x na teden pa gremo v gore, na dolgo turo ...
Pri vas je bolj ravnina, a ne? Če ste zainteresirani lahko pridete kdaj k nam na Koroško, bomo ubrali kakšno turo skupaj. Tu so gore prekrasne in čist zrak, pa razgledi vse do Triglava ...

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 13:56

clock-img

Sita

pencil-img

926

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Ja, a si kdaj prebrala koliko kalorij vsebuje npr. ajdova kaša? Ali polenta? Ali rjavi riž? Ali polnozrnate testenine? (veliko)
No pa še ena primerjava kar se E-jev (in kalorij)  tiče: navadni jogurt z žitaricami ima več kalorij kot enak jogurt v "light različici" po možnosti z 0.01 g maščobe. Prvi je prehransko bolj bogat, torej tudi bolj zdrav od drugega, ki so mu "odvzeli" vse prehrambene vrednosti in dodali raznorazne: arome, sladila, gostila, barvila, ojačevalce okusa...torej ogromno E-jev.
Tko da tole "pozornost na kalorije" je treba jemati z zdravo pametjo.



Polenta, polnozrnati riž, ajdova kaša, polnozrnate testenine in jogurti - vse to je zelo zdravo in se priporoča.
Ta hrana, kot sama praviš je bogata, vendar pa tudi nasitna in se je ne poje veliko.
Jaz sem včasih pojedla precel polbelega kruha. Zdaj ga ne jem več - ampak jem polnozrnatega, koruznega, ovsenega. In recimo polnozrnatega rabim količinsko precej manj kot polbelega - ker me preprosti hitro nasiti.
Slaščice pa imajo na primer ogromno kalorij, pa sem še zmeraj lačna po njih ... torej nimajo pomena.
In kot sem rekla, stvari pokuriš, pa lahko ješ karkoli.
In če se ukvarjaš s športom, ješ avtomatsko manj - vsaj jaz.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

13.09.2006, 14:06

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Sita, ja pri nas je vse bolj ravno, ampak bi se tudi našel kak hrib. Ampak meni se ne ljubi. Če bi še kdo šel zraven, potem ja, ampak sama pa se ne morem zraven spravt. Za planinske ture pa bi ti lahko priporočila moja starša. Nonstop hodita v gore, planine. Na Triglavu sta bila že ene parkrat, pa kar v dve planinski društvi sta včlanjena. Ne vem. Prelena sem in včasih se prav sama sebi gnusim.

Radha, ja tipkanje po tipkovnici JE TELOVADBA. Imam ful močne prste, tak da te lahko zelo fino uščipnem, zato ne izivaj user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem