cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Katera dieta je najprimernejša?

clock-img

28.01.2008, 14:44

clock-img

Bejba

pencil-img

1791

Namreč, katere diete naj se lotim glede na to, da sem dopoldne do treh, pol štirih v službi, kjer imam na voljo le menzo (na dan dve vrsti malice in konec), popoldne, ko pridem domov okoli štirih ponavadi nič ne kuhamo, ker se nam zdi škoda časa preživet za štedilnikom (jaz in mož jeva v službi, otroci v vrtcu), smo raje skupaj zunaj ali se ukvarjamo s čim drugim. Zvečer pa valjda sem lačna in zmažem kakšen sendvič.
Kako si uredit pravilno prehrano, če v službi za to nimaš možnosti? Kako recimo upoštevat 90-dnevno dieto, če npr. na dan ogljikovih hidratov, v menzi dobiš le kakšen meso in krompir? Pa dobr, tut kakšno solato, ampak od same solate se še nikol nisem najdela.

A me razumete kaj mislim? Težko si je organizirat prehrano, če za to nimaš možnosti.

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

clock-img

28.01.2008, 15:58

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

težko se boš lotla kakšne diete na tvoj položaj. manj žri več gibiuser posted image

sicer sem bila na istem jaz pred leti pa potem zvečer kakšno sadje ali pa nič, sem šla rajši ven na pijačo. samo zdaj ko pa je družina pa ne gre, da bi šla zvečer ven otrok pa doma.

clock-img

28.01.2008, 16:47

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Vedno imaš možnost!

Jaz ti predlagam naslednjo:
ZAJTRK: mešano sadje ali sadje z jugurtom ali skuta s sadjem ali suho sadje
MALICA: kos sadja ( če jo potrebuješ )
KOSILO: kakršni koli OH ( riž ali krompir ali testenine ali kruh ali njoki,... ) z zelenjavo, zelenjavno omako in solato
MALICA: Kapučino ali bela kava ali kos sadja
VEČERJA: kakršne koli B ( meso - piščanec, zrezki, tataski biftek, pleskavica, kotlet,..., ribe, jajca, pust sir, skuta, tofu, pusta hrenovka,... ) z zelenjavo, zelenjavno omako in solato
Po VEČERJI: če te napade lakota, jogurt ali košček sira ai kozarec mleka

Dijeta je relativno preprosta in zelo enostavno se je je držati, pa učinkovita je tudi. In definitivno bo primerna tudi zate. V menzi boš sigurno našla npr, kuhan riž ( morda z nekaj omake ) in mešano solato. Beljakovine za večerjo si pa lahko pripraviš v naprej, npr. v nedeljo za nasledje 3 dni, če je pomanjkanje časa pačć poješ hrenovko in zmrznjeno zelenjavo...

Pa veliko uspeha.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

28.01.2008, 17:27

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Ločevalne. Ješ vse, le pravilno kombiniraš. Jaz ločujem že 5 let (razen zdaj ko sem user posted image ne pazim tolk). Se kr hitro navadiš in pol ti je to že vsakdanje.

clock-img

28.01.2008, 18:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

V tvojem primeru je težko najti dieto, če nočeš kuhat. Pri vsaki dieti moraš razmišljat vnaprej, če se je hočeš držati. Drugače pa kot je gaya rekla, samo ločuj in boš vidla, kako se bodo kile topile user posted image

clock-img

28.01.2008, 18:27

clock-img

Anonimen

Manj in bolj zdravo jej. Ta je zelo zanesljiva.

clock-img

28.01.2008, 19:17

clock-img

Una

pencil-img

399

Predvsem spremeniti prehranjevalne navade in začeti z Montignacom.

_____________________________

LP, Una

clock-img

01.02.2008, 20:58

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja jaz se teh raznoraznih diet ne grem več! Sem začela hujšati tako-zdravo prehranjevanje+šport in je šlo od septembra kar nekaj dol (nekje 23kg-mogoče še kaj več-mi je vaga pregorelauser posted image )..jaz v službi nimam tople malice in jem nekako tako..okoli 8.30 jem zajtkr..kakor kdaj -kašno štručko+namaz, al kakšen jogurt s prepečencem-čist odvisno..potem okoli 12h sadje..okoli15h pridem dam, včasih imam že kuhano, ker je moj dosti doma in rad kuha, drugače pač nekaj v lonce vržem in okoli 16h jem kosilo(nič ne gledam na maščobe, al pa kakšno ločevanje), pa potem ponavadi še kaj malega zvečer okoli(19h)! je pa tako da imam tako delo, da sem v slubi skoz na nogah, pa še nekje 4-5x na teden telovadim! In mi gre super dol..včasih se malo ustavi, pol pa spet šiba dol! Tako da mislim, da se vse da če je volja-samo v glavi je treba stvari pošlihtatuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem